20.09.2015

Gdzie strzelamy?

• Dobra (teren zielony)
  • Dobra CQB (350fps!)
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 19.09.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę.

Dobry,
Jeśli wypadła by dobra, to dał by rade mnie ktoś podebrać z Głębokiego albo gdzieś w ogóle w centrum ?

chappie - zapraszam do działu “Witam, chciałbym się przedstawić”

Dobra, po małej przerwie pora znowu do was wbić :smiley: tym razem z moją bronią długą+ super taktycznymi pasoszelkami

Panowie, poważnie, przydałby mi się jakiś transport ze szczecina, nawet z głębokiego. Bo tak to bym musiał wstać jakoś o 6 żeby się wyrobić w pełnej na 10. Macie może kogoś kto będzie, to chociaż nick bym poprosił.
[edit] Chyba że dalej jest aktualna ta wersja:

"Parking “Jezioro Głębokie”, z którego osoby z autami, maksymalnie pół godziny przed zbiórką, transportują osoby nie mające dojazdu na miejsce strzelanki (Bastogne/Dobra) ", jeśli tak to jakoś was rozpoznam nie ?

No nie wiem, kupa ludzi - każdy w innym mundurze - to przecież norma w niedzielny poranek na ulicach Szczecina :confused:

Bądź na parkinku od 9:20 na pewno ktoś Cie zgarnie. Ja na pewno jeśli jeszcze tam będziesz.

Ile masz Mivak miejsc?

ja będę jechał przez cały Szczecin z praktycznie pustym samochodem :wink:

krychol zmiescisz 2 osoby?

Jasne

• jeszcze jedną? powiedź skąd i o której podejmiesz :wink:

jasne jeszcze jedno wolne miejsce mam :wink:

Wpadniemy w 5 osób. :slight_smile:

Będę!

Również się zjawię, mam 4 wolne miejsca, jadę z warszewa :smiley:

I ja sie zjawię :smiley:

@Zucho30, mógłbyś wziąć na spotkanie tego olive Chest Riga? Chętnie rzucę na niego okiem i w miarę możliwości przetestuję :wink:

Nie ma problemu

Dzięki za gre, strzelanka fajna i całkiem taktyczna :slight_smile: . Odkryłem też przeznaczenie zwiadowcy a nie snajpera hehehe :slight_smile:

Dzięki za strzelanke. Btw, kto zostawił torbę z narzędziami na bunkrze?