20.01.2019

A co za problem kupić 90tke, do weekendu dojdzie na luzie :slight_smile:

Za chatę zapłaciłem, ps4 pro kupiłem, dziare zrobiłem i na sprezynke już nie mam hahaha :smiley:

Co prawda nie ten temat. Ale jak byś chciał JZP, to mam nówkę Guarder SP110 w szufladzie. Mogę Ci sprzedać na dwie raty, skoro taka bieda Cię dopadła :slight_smile:
Pierwszą ratę zapłacisz jak będziesz miał. A drugą jak będziesz chciał :slight_smile:

m110 wlasnie mam w replice, ale tak czy siak wszystko sie rozchodzi o moją niepohamowaną chęć do gry ze snajperką, mozna powiedziec, ze przez nowe zasady jestem w zawieszeniu bo trzeba miec boczniaka, a nie mam.






mam nadzieje, ze nowe zasady beda podobne do poprzednich, ze nie trzeba miec boczniaka i bd 550fps aczkolwiek jesli administracja podjela juz decyzje to oprocz slabszej sprezyny czeka mnie dodatkowy wydatek. Bawcie sie dobrze na tym cqb ale nastepny las bede was ogladal w lunecie :smiley: pozdro :slight_smile:

Z tego co się orientuję to na każdym szanującym się fieldzie jest wymóg boczniaka w wypadku repliki która kwalifikuje się na dmr/snajperkę (tzw med).

Skoro takie parcie jest na CQB…to zrobiłem scenariusz “Ambasada: Niezbite dowody”.
http://asg.mikado.home.pl/asg/CQBambasadaniezbitedowody.pdf
Jeśli macie jakieś uwagi albo coś tam się nie zgadza napiszcie, poprawię i wersję finalną wrzucę w sobotę. Specjalnie też przyjadę, żeby ten scenariusz przeprowadzić.

Co to jest „miejsce neutralizacji”? :stuck_out_tongue:

Uwaga: nie masz czasem w tym samym momencie scenariusza na Kluczu do przeprowadzenia?
W końcu zarezerwowałeś pod niego miejscówkę.

No, chyba, że posiadłeś zdolność bilokacji… :question:

Miejsce neutralizacji, tu zły terrorysta kończy grę.
Jak widać na Klucz nie głosowano.

W takim razie pozostaje mi zabrać termos z kawą i kanapki. Zrobię sobie pauzę-piknik w czasie “Ambasady”.

O ile oczywiście znajdą się chętni, żeby w “Ambasadę” grać. Jak sam słusznie zauważyłeś, na “Operację Wektor” chętnych nie ma.

Ja wezmę bombę i terminale AC, więc będzie spory wybór wśród rodzajów rozgrywek.

Kutasiada: niezbite gówno!

Właśnie taką sytuację miałem na myśli zadając swoje pytanie. Nie rozumiem Twojej obsesyjnej chęci dogadzania na siłę. Wciskasz ludziom te nudne scenariusze jak Żydom kaszankę i przyznam, że zaczyna mnie to już powoli wkurzać. Administracja poszła Ci na rękę i w tym tygodniu przypisała Klucz do Twojego scenariusza, więc się tego trzymaj skoro się zobowiązałeś. Nie ma chętnych? Ojejujejujeju, ciekawe dlaczego?

Żeby nie podniosły się zaraz głosy, że gnoję ludzi dla zabawy i własnej chorej satysfakcji - popieram każdą inicjatywę stworzenia rozgrywki czy scenariusza, o ile stoi za nią jakiś pomysł i minimalne przygotowania. Slayer wrzuca lawinową ilość pomysłów w pełnym przeświadczeniu, że każdemu należy się miejsce na niedzielnej strzelance a gdy dochodzi do ich krytyki odwraca kota ogonem. Znacznie - ZNACZNIE! - bardziej interesuje mnie inicjatywa Kaktusa, gdyż jego ostatni pomysł na Dobrej był prosty, bardzo grywalny i świetnie się przy nim bawiliśmy. No i kolega Kaktus nie stawia się w roli forumowego wodza, któremu wolno dyktować ludziom niedzielne rozgrywki bez względu na to jak denne i głupawe by nie były (cytat: “ŁĄCZNOŚĆ RADIOWA (PMR) POS, tylko dowódcy rozmawiają przez radio.” Nosz kurrrrrrrrrwa…).

Krótko mówiąc - jak Ci dam kurwa ambasadę.

Ręce, szczena i h…j odpada… Życzę miłej zabawy z forumowym czekistą.

W tym wieku już wszystko opada. Obiecuję, że będziemy się świetnie bawić.

Nieaktualne? :frowning:

@JZP - !!! LIMITY J !!! - Strzelanki - Taktyczny Szczecin
@Slayer - chyba nie do końca zrozumieliśmy się po naszej ostatniej rozmowie…
@Herod - przekaz dobry tylko dobór słów mimo emocji powinien być na troszkę lepszym poziomie :slight_smile:
@Bober - bez sarkazmu proszę :slight_smile:
@Kaktus - jeżeli masz ochotę bardzo proszę :slight_smile:

Oficjalnie:
Wygrywa: DORBA CQB (1.14J) ONLY SINGIEL
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Czy ma ktoś pożyczyć replikę na jutro bo dziś mi się popsuła :frowning:

Ma ktoś miejsce w aucie ?

Mam jedną.

Ma ktoś miejsce w aucie ?

Jadę z Dąbia. Jesteś po drodze?