19.02.2017

Tylko nas ?

Nie jest to czasem forum dyskusyjne ?
Przez takie twoje dziwne zachowanie nikt tu się w ogóle nie udziela.
Rozumiałbym jeszcze jakbyśmy reklamowali tutaj zupełnie oderwane od asg tematy, ale rozmowa o miejscówkach ?

Naprawdę tyranie żeby wszyscy siedzieli cicho jest celem administracji ?
Zresztą nigdzie w regulaminie głosowań nie jest napisane ze wymagane jest pisanie tylko i wyłącznie o wyborze miejscówki.

@kocur
oczywiście że jest to forum dyskusyjne, ale pamiętaj że jest coś takiego jak offtopic (który właśnie się tutaj pojawił) dyskusja jest o nowej miejscówce, a to jest temat dedykowany dla niedzielnych spotkań i z tym związanych spraw, np pomysły na grę, kwestia logistyczna dla osób niezmotoryzowanych, tematy które poruszacie są mile widziane ALE w takich działach jak:

a temat który poruszyliście w szczególności tu:
Nowe miejsca na strzelanie - Taktyczny Szczecin

I tyranie nie jest celem administracji tylko pilnowanie porządku na forum :slight_smile:
Tak więc zapraszam do daleszej dyskusji w odpowiednim dziale :slight_smile:

Być może się pojawię

@Wayne
Wybór miejscówki to jedyny dział czytany na bieżąco przez sporą część Forumowiczów. Najlepsze miejsce reklamowe ]=) to pierwszy post. Powiem więcej, to jak najlepszy czas antenowy, jedyny moment gdzie można zwrócić uwagę graczy na pewne aspekty gry oraz co najważniejsze! ogłosić również instruktaże.
W zasadzie to wszystkie komentarze są tu offtopic.
Mimo upomnień, to okej że obserwujesz i dbasz o porządek obrad ]=) bycie Modem to naprawdę często niewdzięczna praca. Ale też nie byle kogo się wybiera na Moda.

Oficjalnie:
Wygrywa: Krzekowo 2.
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości.
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Czy ktoś może ma w planach wziąć jakąś zapasową replikę na jutro? Nie wiem czy moja wyjdzie z serwisu :frowning:

@Kocur @Spoon
Oczywiście, że nie musi zmieniam na słowo “mogło by być”. Nic nie narzucam a podpowiadam. Teren Krzekowa nadaje się najlepiej na grę z podziałem na zespoły taktyczne. Przerobiłem to dwa razy. Niekoniecznie już łapa-mapa, ale np. łączność radiowa. To już jest naprawdę łatwe. Zawodnicy zaczynają inaczej patrzeć na ten sport niż tylko przyłożenie repliki do oka. Jakieś namiastki organizacji. Marek od czasu do czasu coś takiego robi. Trudność sprawia to, że przychodzą nowi gracze i trzeba od nowa tłumaczyć o co chodzi. Scenariusz jest w dziale Propozycje, czasem niektóre pomysły są wdrażane i testowane co bardzo mi się podoba. Bo właśnie to sprawia, że idziemy z organizacją scenariuszy naprzód.
Jak zaczynałem grać też mi się wydawało że styknie replika i bieganie. I z takim przekonaniem wchodzą nowi zawodnicy.
Jednak dopiero jak się trochę poszpera to okazuje się, że i radio i taktyka i jakieś elementy dowodzenia itp. potrafią urozmaicić niedzielną strzelankę. I już nie wymagałbym wtedy nawet biegania ]=) Można być przyklejonym do drzewa a nawet siedzieć na gałęzi ]=) (na Bastogne widziałem takich obserwatorów)

Dzięki za strzelankę. Podobało mi się prawie wszystko. Nawet ci cywile nie byli zbyt męczący.
Zegary Kocura robiły niezłą robotę. Tylko rzeczywiście jakaś jaskrawa flaga by się przydała do oznaczenia miejsca.
Oznaczeni wygrali wszystko, więc nieoznaczeni powinni stawiać browar po zakończeniu :stuck_out_tongue:

PS: Jak ktoś znalazł przyciemniane okulary Bolle - to moje.

Było całkiem zacnie, organizacyjnie nieźle, drużyna oznaczonych dobrze ogarnięta, przeciwnicy też fair play, wyszło chyba bez kwasów. Mógłbym się pokusić wystawić siedem na dziesięć :nerd:

Dobra strzelanka, nawet bardzo dobra. Dzięki za gre ! :slight_smile:

Ja również dzięki wielkie za ekstra strzelankę. Kocur ja podejżewam że gdybyś tam siedział dalej bez ruchu to bym na Ciebie wlazła i bym Cie nie zauważyła :smiley:

Asza :slight_smile:

Tez dziekuje za strzelanke - dostalismy okropne lanie.

kilka fot z pocatku jakby ktos nie mial co na profilowe wrzucic ;p

Któryś z kolegów we fleku porzyczał mi dzisiaj znacznik strony taiwangun. Mam go jakby co ;d

User chappie otrzymuje bana na forum za nie przestrzeganie regulaminu, podejrzewamy że było to multikonto któregoś z graczy do głosowania w ankietach. Na dniach admin techniczny sprawdzi powiązania innych kont z tym kontem. Także jeśli się podejrzenia potwierdzą również inna osoba może otrzymać bana na forum.