18.03.2018

Na 70-tkach w mieście? Cholernie gęstą sieć byś musiał stawiać.
Biorąc pod uwagę, jak rozległy jest Szczecin, może sześciometrówki na dużych antenach by dały radę, i też trzeba by postawić ich sporo.

Tym zajmą się zespoły taktyczne

Zespoły taktyczne donoszą że będę

Oficjalnie:
Wygrywa: WARSZEWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Jeżeli jutro nie będzie przesadnie słabej pogody to też się pojawię.

Jako nowy mam pytanie, czy jeżeli nie zagłosował em to czy mogę zjawić się na strzelance ? + czy obecność rodzica wystarczy jako zgoda opiekuna ?

Jeśli nie głosowałeś to możesz.

Jeśli masz więcej niż 15 lat (skończone, nie rocznikowi) to wystarczy dobrze wypełniona zgoda rodzica (wzór w regulaminie)

Jeśli nie masz więcej niż 15 lat to twój rodzic musi być cały czas na miejscu

Jeszcze jedno pytanie, jako że o tym pomyślałem w ostatniej chwili, to czy jest inna możliwość wystawienia zgody opiekuna oprócz wydrukownia ( dodaje że opiekun będzie się znajdował na miejscu między 09.00 a 10.00

Można pisemnie ale ma być słowo w słowo to co jest we wzorze.

Jeśli masz powyżej 15 lat, to spoko, wystarczy papier. Jeśli poniżej to twój opiekun (rodzic, opiekun prawny) musi być cały czas na miejscu.

Jest ktoś w posiadaniu mojego zawieruszonego pokrowca koloru oliwkowego? :smiley:

Marcin, zajrzyj tutaj : [Znaleziono] pokrowiec na replikę olive - Zgubione lub Znalezione - Taktyczny Szczecin

Tak to ten, dzięki wielkie :slight_smile:

Dzięki wszystkim zespołom taktycznym za strzelankę. Do następnego!

Dziękuję za udział oraz wspaniałą rozgrywkę na wysokim poziomie wszelkim Zespołom Taktycznym (TF). Świadczy to o wysokim przygotowaniu oraz zaangażowaniu graczy do gier-symulacji. Nie można nie wspomnieć o doskonale zorganizowanej hierarchii, wspaniałym planie łączności, a także jego realizacji oraz o rolach poszczególnych graczy w Zespołach Taktycznych. Śmiem twierdzić, że Zespół Taktyczny pod dowództwem “Faza”, do którego miałem okazję przynależeć wybornie zrealizował podstawowe cele . Myślę, że stworzyliśmy naprawdę spójny oraz idealnie funkcjonujący Zespół Taktyczny, który dzięki swojemu zaangażowaniu stworzył wraz z przeciwnym Zespołem Taktycznym bardzo ciekawą rozgrywkę ASG. Tak trzymać!