18.01.2015

Jakby co to z. Kolataja jest autobus centralnie pod miejsce zbiórki :slight_smile:

Tel 666 182 206

Czaja - byłbym wielce zobowiązany. Pijasz zupkę chmielową? :wink:

Wezme m14 jak mozesz to weź ze soba akumulator bo nie jestem pewien swojego ostatnio taki sam padl mi, ale ten niby jest ok

Wtyk standardowy?

Tak

czy ktos moze zaopatrzyc sie w przejściówke T-Connect / Tamiya mała ( http://gunfire.pl/product-pol-1152196541-Przejsciowka-T-Connect-Tamiya-duza.html )


bede zobowiazany jesli ktos zabierze ze soba

chmielna odpłata i dozgonna wdzięczność dla tego kto wspomoże jutro batka 7,4 do g36 Tamiya :slight_smile:

Dzięki wszystkim za grę ! I Herodowi za przygotowanie scenariusza :smiley:
Do następnego :sunglasses:

Dziękuję wszystkim :slight_smile: było spoko:) wookie miał dziś mega zeza co nadało rozgrywce chumoru :smiley:

Przejąłem specjalną zdolność po smirnoffie :laughing:

Ja rownież dziękuje za dzisiaj :wink: i jednocześnie przepraszam, że tak nagle wybyłem lecz miałem pewną sprawę do załatwienia, właściwie wgl nie powinno mnie dzisiaj być :smiley: Btw. Pozdrowienia dla dość sporej liczby Osób, których soczyście wybiłem w pień w krótkiej chwili :smiley:

Dzieki za gre choc w moim przypadku szybko sie skonczylo, teraz musze spust wymienic:/

Dzięki za dziś, było zacnie, a ten tryb rozgrywki z chęcią za jakiś czas bym powtórzył :smiley:

Dzięki za dzisiaj , było fajnie i ciekawy scenariusz :slight_smile:

Było ok dzięki all.

Fajny tryb gry - dzięki za organizację Herod.
Niestety popadały nam sprzęty i musieliśmy zwinąć po I rundzie.