17.05.2015

Gdzie strzelamy?

  • Dobra cqb (350fps!)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 16.05.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Głosujcie tylko, kiedy będziecie wiedzieli, że się na 100% pojawicie. Jeżeli oddasz głos i się nie pojawisz - będą konsekwencje. Nie ma możliwości zmiany głosu - nie głosuj, jeżeli nie jesteś decydowany.

Ooooj, zdecydowanie wiem, że się pojawię :smiling_imp:
Trzeba się wybiegać przed premierą Wiedźmina :smiley:

Z powodu trudnego wyboru na razie nie głosuję bo nie wiem czy zagłosuję na Warszewo czy może na Warszewo :wink:

Co tak slabo?

Bo Wookiego nie będzie :unamused: A jak Wookie nie przychodzi, to WTF nie przychodzi - frekwencja spada o jakieś 90% :laughing:

Cokolwiek wypadnie i tak się pojawię bo muszę wywalić trochę kompozytu - choć wolałbym jakieś terenowe zmagania. Nie ma znaczenia jaka będzie pogoda, im gorsza tym lepsza.

Daloby radę się z kims na pętli na warszewie spotkac? Bo nie znam drogi dalszej XD (oczywiscie jesli warszewo wygra)

Cały czas prosto w las, na północ :smiley:
(jest mapa)

Ta ale jednak lepiej z kimś się zgadać, nigdy tam nie byłem i nie chce żeby mnie coś ominęło tylko dlatego że coś schrzaniłem :smiley:

Jak to mawiaja na miescie: ‘‘Gdzie nie pojdziesz - i tak wzsystkie drogi prowadza na Berlin!’’ :smiley:

Nie głosuje ale raczej się pojawie

A będę :smiley:

Na 90% będę ale narazie nie głosuję

Okazuje się że jednak będę. Ale gdzie?

O nie będzie Wojas !
On nie może być częściej niż ja :smiley:
Muszę się postarać na 73.5% będę ;p
(Bójcie się krzykacz planuje być :stuck_out_tongue:)

ja będę jutro na 100% z kumplem

Bedziemy we 2 na 99%

Kolano doskwiera… Oby za tydzień :wink:

Ankieta dobiegła końca. Przeważającą (ta-bum-tsss) większością głosów wygrywa w tym tygodniu Warszewo II. Informacja dla osób, które nigdy nie były na Warszewie - po wyjściu z autobusu idziemy asfaltową drogą w las tak długo aż zobaczymy gromadę zielonych ludzików.

Proszę wszystkich o zbiórkę na miejscu o godz. 9.30, zaczynamy o godz. 10:00. Przypominam o konieczności posiadania czerwonych szmat oraz nieletnim o konieczności posiadania pisemnych pozwoleń od rodziców - bez nich nie zostaniecie dopuszczeni do rozgrywki.