17.04.2016 r.

Gdzie tym razem ?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Wiskord (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 16.04.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Siemka ,pytanie jeżeli wygrała by dobra ,to czy będzie możliwy transport ?.Niemiec wraca do gry:))

No nie mówcie że znowu padnie na Dobrą ( zielona ) albo krzekowo 2? :confused:

Mi tam oba pasują ale najchętniej zagrał bym Krzekowo 2 ale a większym obszarze tzn sawny w innych miejscac niz ostatnio bo były za blisko i może w poprzek albo coś :stuck_out_tongue: Dla mnie i dobra zielona i krzekowo 2 spoko. Byle nie CQB na to nie chodzę :stuck_out_tongue: a mam karabin skończony muszę posnajpić :smiley:

Postrzelajmy się na dobrej. Ostatnio było krzekowo 2.

Dwie ostatnie miejscówki wypadają z ankiety, więc nie mogło być Krzekowo 2 :wink:

Dwa tygodnie temu wygrało Krzekowo 1, a przejście na 2 wynikło z dużej ilości cywili na 1

Prawdopodobnie żona wpadnie jakieś fotki porobić, będzie miała kamizelkę odblaskowa i okularki, nie będzie problemu jak przyjdzie ?

Nie będzie, ważne by o bezpieczeństwie pamietala

Będę jechał ze Słonecznego jak coś i mam dwa miejsca wolne w aucie więc z chęcią mogę kogoś zgarnąć z centrum albo z obrzeży - obojętne - do dogadania :wink: (jak coś to piszcie sms - 791568096)

No w końcu Wujcio może być :smiley:

Siema miałby ktoś pożyczyć karabin . proszę dzwonić 514203741

Wygrała Dobra!


Życzę miłej gry!

ma ktos odsprzedac paczke kulek 0.25 / 0.28 / 0.30 ? troche sie nie ogarnalem :smiley:

mizo użyczę :slight_smile: luz blus :wink:

Witam wszystkich uczestników niedzielnej strzelanki.
Nie lubię wychodzić przed szereg, lecz chciałem zakomunikować, że replika MP5, z którą będę dziś występował ma 286 FPS zmierzone na strzelance na Wiskordzie (urodziny Nicole kulki 0.25). Uwaga mam zamiar strzelać seriami. Uważam, że ASG jest dla ludzi myślących i uczciwych - najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo.
Ps. Niby snajper - wielka głowa – Wodecki – wielki żółty ptak z ulicy sezamkowej to ja.
Nie chcę żeby mi ktoś zarzucił, że go zabolało;-)

Nie będzie mnie

Dziękuje za dzisiejszą grę i ciekawe pomysły żeby urozmaicić grę, mówię tu np. o 5 min respach.
Było bardzo fajnie, pogoda całkiem dopisała, ilość osób całkiem zadowalająca.

PS.
Jeśli chodzi o terminatorkę, kolega który ostro poszedł po bandzie pod koniec strzelanki, niestety nie mogliśmy Cie znaleźć z waynem później. Mam nadzieje że odezwiesz się tutaj żebyśmy przedyskutowali dzisiejszy incydent…

Pozdrawiam.

Oby więcej takich spotkań. Było dynamicznie i momentami widowiskowo! O to chodzi! Oby frekwencja się powiększyła i będzie idealnie !!
Pozdrowienia i do zobaczenia niebawem!

fajna strzelanka :slight_smile: ktos wogole fotki robil ?