16.08.2015

Gdzie strzelamy?

  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (350fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 15.08.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

coś widzę że cqb wam się troszke przejadło :stuck_out_tongue:

limity - co zrobić :wink:

cqb nie cqb,na strzelanke trzeba iść,ile do swojej baby można strzelać :smiling_imp:

Chciałbym aby to była moja pierwsza strzelanka i chciałbym wiedzieć o co chodzi z tymi identyfikatorami imiennymi i na którą godzinę to będzie

Identyfikator imienny mozesz zamowic w dziale zam.grupowe lub z allegro,a co do godziny itd.przeczytaj pierwszy temat na samej gorze. :open_mouth:

Ups.wookie dupy dał,na 10 w gotowosci bojowej.

Ghostu96, Hippie - zapraszam do działu “Witam, chciałbym się przedstawić”; inaczej Wasze głosu nie będą brane pod uwagę

Jezeli nie mam 15 lat to mam przyjsc z opiekunem tak? Jejli chcialbym przyjsc tez z kolega to musi byc moja mam i jego czy wystarczy jedna?

Tak, i opiekun (prawny!) - czyli w tym wypadku rodzic, musi być przez cały czas w pobliżu miejsca rozgrywki, np. w aucie;
Kolega musi być ze swoim rodzicem, a Ty ze swoim :wink:

BulletMan - zapraszam do działu “Witam, chciałbym się przedstawić”

Nowa Emka przed chwilą przyszła więc najprawdopodobniej się pojawię :smiley:

Na 99% będę dawno się na krzakach nie strzelałem

Bezkonkurencyjnie wygrało Krzekowo, także zapraszam jutro w pełnej gotowości na godzinę 10:00!
W pierwszym poście jest odnośnik do mapy, na której znajdziecie jak dokładnie dojechać na parking i dojść na miejsce zbiórki (ponieważ jest ono trochę dalej od parkingu!)
Nie zapomnijcie o czerwonych szmatach, znacznikach itp. radzę również przygotować się na falę okrzyków “Cywil!” jeżeli pogoda dopisze :wink:

Będzie fotograf ?

Mordy jesli ktos z was ma chrono niech wezmie.

Miałby ktoś podwózkę z Dąbia?

Ma ktoś jutro jakąś replikę pożyczyć na strzelankę?

BulletMan - Zapraszam do działu “Witam, chciałbym się przedstawić”

Sorry , że mnie nie było ale zdrowie nie pozwoliło :frowning: