14 - 16.06.2019 S.T.A.L.K.E.R. Pomiot Zony

Dlaczego kulki 0,2? Mało kto tego w cqb używa, a co dopiero w lesie przy 450 fps. 0,25-0,28 byłyby chyba bardziej sensowne.

Zasadnicza uwaga. Larp jest z ELEMENTAMI ASG a nie MilSimem czy czymś podobnym. Kolejna sprawa to impreza ta jest nastawiona na przeżycie przygody i eksplorację, a nie strzelaninę. Skierowana jest również do osób które nie mają częstej styczności z tym sportem (Większość larpowców pokroju Old Town, Rafineria czy właśnie uniwersum Stalker nie biega z niczym lepszym jak AGM 003).

Grab, zasady są ustalone nie bez powodu, tak jak to napisał ,Talib, , nie rób proszę zamętu, jeżeli będziesz uczestnikiem i weźmiesz udział to się dostosujesz, jeżeli nie to trudno, kolega Talib dodał temat w celach informacyjnych oraz zaproszenia graczy, jak już zapewne zdazyles się zorientować zasady te nie podlegają jakiejkolwiek dyskusji.
Nie psuj więc nikomu nerwów, zachowaj to dla siebie.

Dziękuję tyle w tym temacie.
Ps:
Sorki Talib ale jak widzę czepianie się o każde ,coś, to mnie krew zalewa.
Ps2:
Uszanujmy siebie nawzajem, sporo osób wkłada dużo pracy w regulaminy oraz zasady, zawsze coś jest czymś kierowane. Jeżeli mają być takie a nie inne to takie będą.

Dziękuję za uwagę

Może chodzi również o to że jest to teren publiczny, blisko strefy zaludnione, nie zdziwił bym się gdyby chodziło poprostu o zgłoszenie uczestników odpowiednim władzą żeby nie było niepotrzebnych nieporozumień

Już chciałem się zapisywać, bo wreszcie wygląda na to, że fajny LARP w fajnym miejscu, ale w tym formularzu podawanie serii i nr mojego dowodu osobistego jakimś firmom trzecim, to jakiś przykry żart :laughing:
Życzę powodzenia, chętnie wpadnę innym razem, kiedy nie będę musiał zastanawiać się nad rejestracją.

To samo pomyślałem. Ktoś tu ewidentnie walnął babola…

To nie babol, z tego co rozmawiałem to “siła wyższa” której nie przeskocza, anie nie o obejdą… :slight_smile: Trzeba się pogodzić i podać, albo nie podawać i zostaw w domu “kropka”.

Uczestnik otrzymuje od organizatorów następujący ekwipunek startowy (w zależności od przynależności do frakcji):
Specjalną walutę używaną w trakcie gry;
Amunicję do replik ASG – plastikowe kulki o średnicy 6 mm o wadze 0,2g, kolorowe, dobrej marki;
Przedmiot fabularny w postaci bandaża.

@Talib, czy mógłbym dopytać:

  • Czy ta specjalna waluta zostaje potem w rękach graczy jako souvenir czy musi zostać zwrócona do organizatora?
  • Ile wynosi konkretnie przydział amunicji per gracz?
  • Czy poza wymienionymi przedmiotami fabularnymi w artykule “mechanika gry” będą jeszcze jakieś przedmioty dla graczy, np. w ramach pamiątki, przypinki czy naszywki?
  • Czy na imprezie jest zapewniona jakakolwiek forma cateringu?
  • Czy impreza posiada zaplecze medyczne zapewnione przez wykwalifikowanych ratowników?
  • Czy impreza posiada potrzebne zezwolenia na wypożyczenie na wyłączność terenu pod grę?
  • Czy teren gry będzie ogrodzony przed przypadkowym wtargniecięm osób trzecich? Czy przy wejściach / ścieżkach do wydzielonego terenu są wywieszone oznaczenia o przebiegającej grze terenowej i skutkach wtargnięcia dla osób postronnych?

80zł za imprezę to sporo, dlatego pytam za co potencjalnie bym zapłacił :wink: