14.09.2014

dobra jebanka dzisiaj! :smiley:

Dzięki wszystkim za zacne spotkanie :sunglasses:

Dzięki za strzelanke :slight_smile:

Najgorsze spotkanie na jakim kiedy kolwiek byłem.

Dlaczego niby najgorsze?

Dlatego że więcej stałem i czekałem aż przejdzie sobie jakiś zjebany grzybiarz niż postrzelałem. A już szczytem było jak w ciągu jednej akcji 6 razy ktoś krzyczał cywil !!!

A tak, pod tym względem ta miejscówka odstrasza, ale ostatnim razem tez był problem z cywilami :confused: Poza tym co napisałeś, rozgrywka była całkiem spoko :smiley:

też mnie ten zastój przy “cywil” wk*rwiał :smiling_imp:

Bardziej to mnie wkurza to, że umawiamy się, że o 10.00 każdy powinien już być załadowany i czekać tylko na zbiórkę. A jak to wygląda w realu? Większość osób siedzi sobie na parkingu i gada. Po co mamy przychodzić na określoną godzinę jeśli i tak większość ma to w dupie i przychodzi na 11. Moim zdaniem administracja powinna mieć na to oko. Spóźniłeś się - zapraszamy do domu.

Jeśli chodzi o strzelankę to było całkiem nieźle nawet pomimo heada u grzybiarza xd aczkolwiek kwestią organizacji musimy się bardziej postarać i po prostu nieważne ile osób będzie gotowych robić zbiórki o 10.00
Cóż zobaczymy co się stanie za tydzień.
Tak czy inaczej dzięki za świetny wypad :wink:

Cooo? Cywil dostał w łeb?

Czy możecie mi przyblizyc ta sytuację ?!

Też o niej nie słyszałem, mimo tego, że byłem obecny…

do mnie też nic takiego nie dotarło

Wiem ze jakis rowerzysta / grzybiarz zostal zdjety z roweru kulka lub kulkami i jego zona scene zrobila, ale kto wyadl rozkaz do strzalu i kto pociagnal za spust - tego wam niestety nie powiem. Slyszalem w tlumie ze bylo to z obupulnej winy bo zamiast jechac droga - skradal sie krzakiem.