[13.03.2016] Drop Zone One

Drop Zone One.
(by WFS, WTF)

Miejsce: DOBRA
Limit fps:
budynek max 350 fps
las bez ograniczeń (zapraszamy fanów polarstara;) )

Strony konfliktu:
DPP - Demokratyczna Partia Północy (niebiescy)
SP - Sojusz Południowy (pomarańczowi)
inni – wszystko oznaczone na czerwono jest niezależne, bądź do przejęcia dla dowolnej z drużyny.


Zadanie:
Zdobyć jak najwięcej rdzeni z awaryjnie zrzuconego transportu lotniczego przed oddziałami wroga.
Uwaga!
Materiały radioaktywne! Wymagany specjalny pojemnik do transportu rdzeni.
Na terenie kompleksu, w pobliżu którego zwiad zauważył jeden ze spadochronów, znajduje się niezależna grupa najemników o nieokreślonych zamiarach. Bądźcie ostrożni.
Pozostałe dwa zrzuty wylądowały na terenie zalesionym. Znamy przybliżona lokalizacje zrzutu. Przypuszczalnie największy ładunek wylądował w pobliżu kompleksu.


Przebieg rozgrywki:
Drużyny mają za cel zdobyć jak najwięcej rdzeni, które znajdują się w trzech zrzutach na terenie rozgrywki. Zdobyty rdzeń muszą przenieść na swojego respa w specjalnym pojemniku i po jednej sztuce.

Pojemników danej drużyny nie można przejmować! Tylko przedmioty oklejone taśmą czerwoną można przejmować. Pojemniki mają przypisany kolor do danej drużyny. Trafiona osoba niosąca pojemnik musi go zostawić w miejscu w którym zginęła, bądź oczekiwać na przybycie medyka. Dozwolone jest przejęcie samego rdzenia (o ile ma się swój pojemnik na niego przy sobie). Wszelkie zasadzki mile widziane :wink:.

Na terenie rozgrywki ukrywa się cywilny technik, który także zainteresował się zrzutem. Być może posiada cenne informację (ma dla was niespodziankę :slight_smile: ).

Technik po wykonaniu swojego fabularnego zadania zmienia się w „Nadzorce najemników”. Za jego pośrednictwem można wynająć samodzielną drużynę najemników i wydać im prosty rozkaz (np. uderzcie w punkt X i zniszczcie wszystkich z drużyny Y). Najemnicy także posiadają medyków. Nadzorca nie ma stałego miejsca pobytu. Najczęściej znajduję się w pobliżu głównej drogi.

Aby wynająć najemników trzeba dostarczyć nadzorce do swojego respa, aby ten skontrolował ilość posiadanych rdzeni. Do wynajęcia potrzebne są trzy rdzenie. Nadzorca zabiera rdzenie jako rozliczenie, ale punkty końcowe nie są odejmowane. Jeżeli nadzorca straci obstawę, wraca do swojej bazy. Rdzenie niesione przez Nadzorce są nieprzejmowane, a nadzorca „wyłączony z rozgrywki”.


Rozgrywka kończy się:

  1. Po upłynięciu wyznaczonego czasu.
  2. Po zdobyciu większości rdzeni przez daną ze stron (liczba znana tylko organizatorom)
  3. Inne znane tylko organizatorom.

Zabrania się:

  1. Używania pirotechniki
  2. Rzucania cegieł z okien
  3. Reszta zasad wg „taktyczny szczecin”
    Życzymy udanej rozgrywki!
    =WFS + WTF=

Prezent od nowych moderatorow.

Polecam
Magda Gesller

Zapisy poprzez oddanie głosu IDĘ NA : DROP ZONE ONE > 13.03.2016 r. - Strzelanki - Taktyczny Szczecin