12.10.2014

Zbiórkę robimy gdzieś w tym miejscu → MAPKA

dzięki!

No niestety jak to często bywa rzeczywistość płata figle. Nie będzie mnie :frowning:

Jak załatwię kulki to się pojawię

Czy jeśli będzie mocno padać to coś się zmienia ?

Nikt nie jest z cukru. ;p

Nic się nie zmienia

Nikt nie jest z cukru to prawda , ale repliki są zasilane przez baterie i mają elektrykę , która niestety nie jest nieprzemakalna .
Pogoda na jutro jest Ok , trochę śniegu , wiatr 120 km na h , mgła widoczność 1 metr , zawieje i zamiecie i temperatura minus 20 stopni , damy radę :smiley: :smiley: :smiley:

Nic się nie stanie replice nawet w ulewę, wiem z kilku doświadczeń. :slight_smile:

Uwerz, że dość sporo osób ma hydrofobię :wink: jak zaczyna padać to niczym Ninja znikają :wink:

Sprzęt lepszy od JS a boją się deszczu? Jakoś tego nie widzę. :smiley:

Ninja nie może być miętka!

Przypominam wszystkim o konieczności posiadania czerwonej szmaty, niepełnoletnim przypominam o konieczności posiadania pisemnego - drukowanego lub pismem ręcznym - pozwolenia, którego wzór zamieścił Spoon w pierwszym poście. Osoby nie posiadające pisemnego pozwolenia nie wezmą udziału w rozgrywce! A ci bez szmat będą pompować :slight_smile:

Będę musiał pompować. :frowning: Jedyną rzecz którą zapomniałem z Świnoujścia.

Rogal, wziąć ci jakąś czerwoną szmatę? :smiley:

No chyba, że lubisz pompować :stuck_out_tongue:

Fajnie by było :smiley:

Było zajebiscie luzacko :wink: dzięki za dzisiaj :sunglasses:

No zaje-fajnie , skrzynka :ugeek: przetrwała oblężenie . :slight_smile:

Rzeczywiście, luźno fchuj. Takiego spinania dupy i lipy na strzelance nie widziałem chyba nigdy…

Agree with that :wink: