12.07.2015

Gdzie strzelamy?

• Dobra (teren zielony)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (350fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 11.07.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Pytanie,jeśli wygrałby wiskord to czy miałby ktoś pożyczyć replikę do cqb

Jak wygra Sriskord to mnie nie ma

Ch*j znowu fps… :angry: Wiskord- mnie nie ma… milej zabawy wszystkim zycze!

Jeżeli możecie zagłosujcie na dobrą cały czas jest cqb i przyjeżdżają koledzy z Niemiec i też prosiliby o zielony teren gdyż nie mają aktualnie nic na cqb, raz więcej zielony nic nie zaszkodzi :slight_smile:

Oskar Bąblowski - zapraszam do działu “Witam, chciałbym się przedstawić”.

głosujesz na jakieś gówniane miejscówki to będzie wiskord. Trzeba było czekać i głosować na teren zielony gdzie jest sporo głosów. :wink:

Krebs Tobias prosił żebym napisał dla niego gdyż nie gada po polsku, że byłby ucieszony i prosi czy mogliście zrobić wyjątek dla niego i dać ten głos na dobrą, ostatni raz był u nas w tamtym roku i teraz wybiera się znowu gdyż pozwala mu na to sytuacja z kolegami do nas i jakbyście oddali głos na dobrą i 2 razy pod rząd zrobili las byłoby świetnie

No fanatycy zielonej macie jeszcze czas i szanse na dobrą :slight_smile: głosować głosować :slight_smile:

Btw. Teksty typu Boże znowu wiskord, są co najmniej niemiłe widziane … Zwłaszcza na początku tygodnia … Przypominam że to od was zależy gdzie będziemy grali… W tym tygodniu jest tego doskonały dowód … Więc niemarudzic mi tu tylko głosować :*****

jeśli jest Ktoś taki doby i może pożyczyć jakąś baterię na małym wtyku tamyia do cm.028 to chętnie wpadnę na dobrą . będę leciał z prawego i mam 4 miejsca w aucie wolne

Głosowanie się zakończyło. Wygrała Dobra zielona :slight_smile: ku uciesze tłumów :wink: mam nadzieje że stawicie się licznie!

Przypominam o zakazie używania pirotechniki, czerwonych szmatach, braku limitu, młodzi pozwolenia od opiekunów prawnych, zbiórce o godz. 10.

Musicie też zabrać ze sobą dużo dobrego samopoczucia i werwy do walki :wink:
Pogoda może być w kratkę ale przecież my się pogody nie boimy, prawda ? :slight_smile:
Postaramy się wprowadzić w końcu pewną nowość do rozgrywek (więcej na miejscu)

Do zobaczenia na polu bitwy !!!

Dziękuję głosującym, że będę mógł się pojawić w jedyną wolną niedziele w miesiącu

Snajper dla mnie możesz się pojawiać co tydzień :wink: nie widzę problemu :*

Głosowałem, że mnie nie będzie ale jednak wpadnę.

Miałby ktoś odsprzedać trochę precyzyjnego kompozytu ? - Najbardziej urządzołby mnie od 800-1000sztuk.
Waga 0,28 -0,3g. Za późno się obudziłem, a o tej godzinie kupię najwyżej kilogram Blasterów :frowning:

kolega kompozyt, a ja baterię. jesteśmy potrzebujący… :frowning:

Sorki jednak mnie nie będzie siła wyższa milej rozwałki

Niestety nie będzie mnie z przyczyn niezależnych odemnie

A ja bede. Ktos rano potrzebuje transportu to jade ze sczanieckiej. 603 894 212 dzwonic do 9.