11.11.2018

@Gawron89 - dokładnie cała reszta bez zmian.

Też o tym ostatnio myślałem, zapraszam tutaj CQB w modelu centralnie planowanym - Sprawy forum - Taktyczny Szczecin

Nie ma takiej opcji by jednego dnia były dwie miejscowki głosowane na Taktycznym. Co do ustalenia jednej niedzieli w tyg. Jako cqb pomysł spoko. Moim zdaniem warty uwagi.

W niedzielę będzie padać . Dawajta na CQB

Na Prochowię nie jadę.

Panowie , mistrzowie słowa.
Od tych pedalskich tekstów ,
boli mnie już głowa.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy.

Prawdopodobnie ja również.

Mam pytanko miałby ktoś może pożyczyć okularki na strzelanke

Jesli wygra Dobra to upiekę ciasto dla wszystkich co na nią głosowali :v

Korupcją nieco mi to śmierdzi :stuck_out_tongue:

Taaa ciasto, zakalca Wam funduje! I pewnie będziecie musieli oddać za składniki! :stuck_out_tongue:

Jak zwał. Tak zwał. Korupcja. Nie korupcja. Też byłem za CQB. Ale wysiadła mi “mała replika”. I teraz chętnie upiekę ciasto i postawię coś do przełknięcia tego ciasta, żeby jednak wziąć ze sobą te dłuższe lufy. Da się ktoś skorumpować ?

Jak chcesz to mogę pożyczyć Ci swoją 2 replikę :smiley:

A. to zmienia postać rzeczy. Czyli bez względu na wynik głosowania. Nie zostanę w czarnej dupie. Dzięki za propozycję. Być może że w takim układzie zjemy ciasto i będzie czym popić :slight_smile:
W takim razie poczekajmy na wynik głosowania. Bo jest tym razem wyjątkowo zacięte i emocjonujące.

Jakby co mam trzy dodatkowe repliki do cqb z dzialajcym semi (G36, aug, spectra) wiec jak ktos potrzebuje pozyczyc nie ma problemu - tylk oniech napisze pma.

Ciekawe ile osób nie przeczyta tego posta i stwierdzi że wygrała Prochownia i tam pojedzie w niedzielę :laughing:

Oficjalnie:
Wygrywa: Dobra CQB (ONLY SINGIEL)
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Dobra cqb od 100 lat nie grana. biorę snajpe Lets go champ :laughing:

Wezmę 4 flagi

Z racji że Dobra wygrała niestety nie pojawię się na spotkaniu (brak repliki cqb). Miłej zabawy.

Sorry, nie dam rady :frowning:
Może za tydzień :smiley: