11.10.2015

Gdzie strzelamy?

  • HOT BORDER (Dobra CQB+Zielona)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (350fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 10.09.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.Przypominamy, że na ten dzień zaplanowany jest scenariusz HOT BORDER organizowany przez grupę B.R.o.S. odbędzie się on na terenie Dobrej (zielona+CQB), więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: Hot Border scenariusz 11.10.2015 - Scenariusze - Taktyczny Szczecin

Wookie twój głos się nie liczy :slight_smile:))))))))

Wiem, zagłosowałem bardziej dla informacji dla organizatorów ile osób będzie :wink: I tak mój głos za wiele nie zmieni haha :smiley:

Będę (+1) ale nie zagłosuję - głosowanie jest przereklamowane! :smiley:

O, całkowicie za darmo! To ja się przywlokę specjalnie z Poznania.

Witam. Mam pytanie, czy mając jedynie replikę przekraczającą limit CQB mogę brać udział w strzelance ???

Repliki CQB 350 fps będą potrzebne tylko w budynkach. Zadania w budynkach będą wykonywać Ci co takowe będą posiadać. Ale to też nie wszyscy. Reszta graczy bez ograniczeń mocy (w granicach zdrowego rozsądku).

czyli rozumiem, że mogę pojawić się na strzelance ? Oczywiście ze zgodą rodzica. a co do zgody mam starą nie wykorzystaną zgodę z datą 4.10.15 czy mogę po prostu zmienić date ??

Tak ale rodzice musza się na niej podpisać przy nowej dacie

Jade na wielgowo… NARA! :laughing:

coś czuje w głębi duszy że ta strzelanka bedzie tą z tych które pozostaną na długo w naszej pamięci :slight_smile:

do mojej specny wrzucę lunete od mb01 i nie dość że +50 do lansu to jeszcze rozpierdziel na całym terenie :smiley: :smiley: :smiley:

Postaram się wpaść ale nie głosuję (pisane wyjątkowo po polsku).

Taka fajna okazja i mnie nie będzie :<

Nie dość, że gorączka to jeszcze mam zakończenie sezonu żeglarskiego w niedzielę :<

Nawiedzę was w niedziele z aparatem, do zobaczenia :smiley:

Ma ktoś podwieźć (ofkoz za opłatą) z Dąbia bądź Basenu Górniczego ?

Mogę zabrać Cię z e Słonecznego

Oficjalna MAPA na scenariusz dla tych, którzy chcą ją sobie sami wydrukować.

Nie zaglosowałem? Ups… Napewno sie pojawię!

Panowie, dziekuje za dzisiejsza mega strzelanke, B.R.O.S. genialny scenariusz i wykonanie !