11.09.2016

I nagle odpadło 5 głosów… przed samą strzelanką…
Miłego strzelania…

Asza Urban Bober. Jesteście wylaczeni z głosowania w następnym tygodniu. Poinformowaliscie, że was nie będzie, ale było to już po zamknięciu głosowania. Nie płakać tylko, to nie jest ban, tylko konsekwentne postępowanie. Chcemy wykluczyć opcje przekretow w głosowaniu typu “zagłosuje i napisze po zamknięciu ankiety, że jednak mnie nie będzie”.

Dla mnie spoko. Porządek musi być.
Nie będę głosował i przyjadę w miejsce, które wygra.

Pozdro.

Wzorowa postawa :slight_smile:

Panowie, dziekuję za udana stzelanke. Bylo kilka ciekawych sytuacji, lekki chaos w jednej rundzie i mala frekwencja, ale przeszkadzala w dobrej zabawie. Trzeba korzystac z Wiskordu poki jeszze stoi, bo z tygodnia na tydzien znika w blyskawicznym tempie.

Dzięki za strzelanke było mega. Obrona na dachu oraz zabawa z gruzem te akcje zapamiętam na zawsze :slight_smile:

Tak jak Groszeq napisał , w 1 rundzie był chaos ale cała strzelanka i tak na duży plus :slight_smile: do następnego razu

Podziękowania dla wszystkich uczestników dzisiejszej strzelanki. Miałem swoje pięć minut szczególnie wtedy, kiedy rzucałem granatem. Podziękowania dla Slayera za koordynację działań zespołu przez radio. Znalazłem kamizelkę odblaskową zieloną z napisem http://www.sfat.szczecin.pl Przywiozę za tydzień na strzelankę. W ankiecie nie zagłosuję, bo się po prostu boję… :wink:
Życie to sztuka podejmowania świadomych decyzji.
Administracja ma świętą rację i niech tak zostanie.

Strzelanka naprawdę udana :slight_smile: Operacja Gruzowisko najlepsza :smiley: Kamperzy nad wejściem też dobra akcja była :smiley:

Dzięki za strzelankę, naprawdę było super i przekonałem się do tego że CQB nie gryzie ale za to potrafi dać dużo przyjemności z dynamicznej rozgrywki pozdrowienia dla ekipy nieoznaczonej jak i drużyny oznaczonej bo gdyby nie my wszyscy strzelankę nie była by tak dynamiczna wielkie dzięki dla Wysłannika i Kermita za pożyczone MP5 do następnego panowie :smiley:

gdy tylko dopieszczę jednym tyci malutkim elementem swoje pk wracam do was się wyżyć po tylu nudnych tygodniach :slight_smile:

Córka naliczyła 14 kropek… znaczy dziur w rekach nogach i na glowie :wink:
Ale ogolnie bylo calkiem spoko. Zwlaszcza pozdrowienia dla kolegi z druzyny przeciwnej za tekst
“widzalem tylko kawalek glowy to nie strzelalem” i potem wjazd slizgiem.
I glock sie wreszcie przydal z magiczna mocą 180 fps :slight_smile:

Czekamy :wink:

Panowie dziękuję bardzo za strzelankę :slight_smile: Mam nadzieję, że ktoś podeśle linka do wideo z gruzowiska :wink: Pozdrowienia dla Nightmare’a za dowodzenie i przyjemną współpracę podczas meczów :smiley:

Dzięki również pozdrawiam :wink: