10.04.2022

Znalezione skórzane szelki z napisem “nestof werke posen 1939” pewnie kolegi który z STG biega

Wita tak to moje gdzie i kiedy będę mógł odebrać?

Mogę zostawić w shotgunie, bądź na następnej strzelance

Dzięki Panowie za grę dzisiaj, mimo plejady wszystkich możliwych wariantów pogody wybawiłem się świetnie! Gawron pięknie ogarnął organizację, najbardziej mi się podobało odesłanie któregoś młodego bez pozwolenia do Diabła :wink:. Wybrany teren ta górka też dał fajną grę, kilka razy już na niej graliśmy i zawsze było ciekawie, dzisiaj nie było odstępstwa od tej reguły.
Kurde nie wiem czemu, ale na Mostach/Prochowni generalnie zawsze te strzelanki jakieś fajne są :slight_smile:.
Jako, że w przyszły weekend się pewnie nie widzimy, życzę już teraz wszystkim Mokrego hehe Jaja hehe i Wesołych Świąt Wielkiej Nocy! :slight_smile:

Ktoś mi zostawił pistolet sprężynowy taki mały nie wiem czemu ale nie mogę wysłać tu zdjęcia
Mały czarny zasięg 15m Colt jakiś tam zarysowana nazwa mini magazynek na 5 kulek jak coś to pisać na pv

Panowie, dwa filmiki z ostatniej strzelanki:
Aggressive ASG - 10-04-2022 Strzelanka Mosty - DMR - YouTube (tutaj co mówię, że to Mumin w okolicach 2:30 to nie był Mumin :wink:)

drugi, jak mi padła DMR i kręciłem tylko na gopro i ze szturmówką:

Piszcie w komentarzach kto się znalazł na filmiku hehehe