08.11.2015

Gdzie strzelamy?

• Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra CQB (350fps!)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (350fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 07.11.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę.

Niechcący zarejestrowałem dobrą zieloną zamiast dobrą CQB, prosiłbym o nieuznanie głosu, lub jego zmiane.

Nidy rydy… :confused: - Gumiś

Może Dąbie?

Może już nieaktywne na obu forach? :slight_smile:

Ponieważ byliśmy z córą tylko 2x ciekawi mnie opcja: co będzie jak wyjdzie remis na dwie lokacje?

Pytam z 2 powodów - właśnie doszła do nas replika Galaxy pod CQB (Sorry Gumiś, że się za długo zastanawiałem nad anonsem sprzedaży i ktoś mi zwinął Twoją fajną mp5 sprzed nosa) i fajnie by było przetestować… a 2 to jak będzie las to córa już się cieszy , że teraz od biedy i ja będę miał się czym strzelać ( o ona do mnie :slight_smile: ), a cholercia przyznam , że na razie jakoś siebie nie widzę bo kondycja kompletnie nie ta… Więc dałem głos na CQB :slight_smile:

Nie gniewam się :smiley: - ważne, że została w forumowej rodzinie. - Gumiś

:smiley:

Niestety w tą niedziele będę tylko na pierwszej rundzie bo niby do roboty a na strzelankę trzeba jechać przynajmniej do 13

Sorry panowie ja niestety muszę zrezygnować

Jeżeli nie będzie CQB to z Stargardu wpadną 3 osóbki ale CQB odpada bo repliki za mocne :smiling_imp:

Najpierw zapraszamy do działu : Witam, chciałbym się przedstawić - Taktyczny Szczecin inaczej twój głos się nie liczy.

Niedzwiedz - zapraszamy do działu “Witam chciałbym się przedstawić” inaczej twój głos jest nieważny.

A kogo to obchodzi ? Nie znam człowieka.

Awaria repliki, raczej mnie nie będzie.

Wygrywa Dobra Zielona. Musicie wziąć sobie jakieś krzesła do siedzenia :smiley:

Herod przygotuj się do wystrzelenia całego jednego mida :smiley:

I to do siebie samego :smiley: Aż się wstawać rano odechciewa…

Marudzisz Herod moim skromnym zdaniem najlepsza miejscowka;P

Ostatnio na Dobrej nie jest tak złe.