08.01.2017

[quote=“Errhile”]Nie, 7km/h to pikuś.
Sto lat temu próbowaliśmy grać przy 20m/s, i to faktycznie był wiatr wykluczający zabawę.[/quote]
20 m/s to pogoda sztormowa, próba gry rzeczywiście wygląda na walkę z żywiołem a kto wie czy nie o własne życie…

Kiedys strzelalismy sie przy mocnym wietrze na otwartym terenie - okolice kolbaskowa - nie pamietam jak to sie nazywa - bunkier z terenem a dookola pola.
Przy wietrze takim jak przedwczoraj nie bylo szans trafic kogos na 20 m. Wiatr znosil kulki tak z 10 m w bo - poprawki na wiatr tez byly niemozliwe bo podmuchy nie byly jednorodne i co chwile wialo inaczej.
A nawet jak sie przypadkiem kogos trafilo - to przez hasłas od wiatru nie byl w stanie tego na pewno stwierdzic.
Malo przyjemne.
Ok zaglosowalem zeby bylo widac ze troche nas bedzie.

Kocur masz okazję wykorzystać taśmy. Przećwicz temat.

Wiatry,deszcze,śniegi - wszystko zależy od chęci, jak się ludziom będzie chciało to i w 10 osób można grać (patrz ostatnia dobra cqb)

Oficjalnie:
Wygrywa: KRZEKOWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości. Przypominam o pozwoleniach od rodziców oraz czerwonych znacznikach trafien.
ŻYCZĘ MILEJ I BEZPIECZNEJ GRY.

Siema potrzebuje pomocy baterie na t-connect do m4 standard miał by ktoś .

Napisz do wysłannika na fb coś się znajdzie

Jednak mnie nie będzie przeziębienie v2 :frowning:

Siema. Panowie gdzie dokladnie jest zbiorka na krzekowie II?

w tym samym miejscu co na jedynce

Bd na tej miejscówce pierwszy raz wiec pytam prosze dokladniej:P

Niestety nie będzie mnie. Sorry. Bezpiecznej gry

Dziekuje za wspolna zabawe w tych jakze trudnych/fajnych warunkach!

Glosowalo 20 - bylo ponad 40.
Tak jakby kogos interesowalo :wink:
Jak dla mnie spoko - sporo sprzetu przetestowane.
Myslalem ze bedzie za lyso zeby dobrze sie strzelac - ale snieg na krzakach daje lepsza oslone niz krzaczki jesienia.

Dziękuję za wspólną zabawę.
Było naprawdę fajnie.
O dziwo nie wyplułem płuc tak jak to mi się wydawało że będzie po długiej przerwie :smiley: