03.12.2017

Gdzie sie strzelalmy?

  • IDĘ NA: Świąteczna strzelanka czyli Mikołaj pierdoła
  • Warszewo 1
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Prochownia
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 01.12.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na świąteczną strzelankę.
Szczegóły w linku poniżej

Jakoś widzę mało ludzi garnie się na mikołajową strzelankę. A szkoda, bo będą prezenty i pedalskie dowcipy rodem z podrzędnej knajpy.

Strzelanka bedzie na pewno udana w końcu jak w poprzedniej edycji będę panią mikołajową :smiley: tym razem piękniejszą i z większymi cyckami. Zapraszam

Gdyby nie termin to bym przyjechał skopać tyłki elfom.

up

Czysta formalnosc:
Oficjalnie:
Wygrywa: Swiateczna strzelanka. (DOBRA CQB)
SPOTKANIE ODBYWA SIE NA ZASADACH OPISANYCH W MECHANICE
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.


!!!PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!

Ho Ho Ho motherfuckers! :smiley:

Wszystkich niezdecydowanych i bojących się zimy, mrozu oraz tego, że skończą jak ja tydzień temu :smiley: zapraszam serdecznie na jutrzejszą świąteczno - mkołajową strzelankę na Dobrej. Tradycyjnie jak to w CQB trzymamy się limitów - max. 350 fps na całym terenie gry. Zasady gry są proste niczym wieszanie świątecznego łańcucha na choince, dlatego nie będę się o nich teraz rozpisywał, zostaną zwięźle wyjaśnione podczas odprawy. Rozgrywka została przewidziana jako dynamiczna i bardzo taktyczna, będzie trzeba działać zespołowo i ruszyć głową, by pokonać przeciwną drużynę. Tradycyjnie również świąteczna strzelanka jest luźna i na jaja, więc jeżeli macie jakieś świąteczne lub śmieszne akcenty to bierzcie je ze sobą dla klimatu. W grze liczy się bardziej luz, a nie postępowanie z zadartym nosem według zasady “one shot, one kill”. Po skończonych zmaganiach zapraszam wszystkich na końcową odprawę, wspólne otwarcie prezentów oraz pogaduchy przy kawie (może uda się załatwić coś więcej ale to jeszcze nie jest do końca pewne bo Rudolf ma dzisiaj pełne usta… eee… kopyta roboty i nie wiadomo czy się wyrobi).

Kwestia organizacyjna - już ok. godz. 15:00 zrobi się nieco szarawo, od 16:00 zacznie się ściemniać, więc by nie tracić niepotrzebnie czasu prosimy, by wszyscy gracze przybyli na miejsce rozgrywki przed godziną 10:00, zaś na 10:00 byli zwarci i gotowi do odprawy. Z uwagi na chęć zapewnienia bezpieczeństwa prosimy, by parkować auta w miejscu, które wskażą organizatorzy na miejscu. A poza tym - jak zawsze kultura, uczciwość i dobre nastawienie.

Do zobaczenia i ho ho ho…ld my dick!

Nie będzie mnie, niestety

No to rózga :wink:

Dzięki za bardzo miło spędzoną niedzielę. Dzięki za prezent i mandatu nie przyjmuje wolę sprawę do sądu ( miałem kakakask ) :smiley: :sunglasses: :wink:

???
a za co dawali :slight_smile:?

W imieniu organizatorów dziękuję serdecznie wszystkim przybyłym za stawienie się dzisiejszego ranka mimo mrozu i zimowego snu, który ogarnął część graczy Taktycznego. Starcie było krótki, bo trwało ok. 2 godzin, jednak było żwawo i dynamicznie. Mimo wygranej drużyny Mikołaja muszę obiektywnie stwierdzić, że gracze obydwu teamów grali zacięcie i przykładali się do zwycięstwa swojej drużyny. Drużynie Mikołaja we znaki dała się zwłaszcza ekipa pod wodzą Groszqa, która potrafiła niepostrzeżenie zakraść się pod choinkę przeciwnika, wystrzelać osłonę i podpierniczyć tyle prezentów, ile tylko się dało. Gra była zatem bardzo wyrównana i każdemu udało się zaliczyć kilka fragów.

Poniżej link do albumu ze zdjęciami (przynajmniej niektórymi :smiley:), które udało się zrobić podczas dzisiejszych zmagań. Tak, Nigga miał sukienkę i cycki…

https://www.facebook.com/pg/Go-Pro-Herod-577200152359528/photos/?tab=album&album_id=1539475722798628

Również chciałbym podziękować wszystkim za strzelankę. Co do fotek - "Ależ ja jestem piękny. ".

Wielkie dzieki!! Pobiegane i postrzelane. Dynamika na dużym poziomie. Chyba nikt nie mógł się nudzić. Wszystko na wielki Plus!!