03.07.2016 r.

WItam, mam pytanie odnośnie wyjścia, gdzie dokładnie jest spotkanie?

Pytasz o miejsce zbiórki na Dobrej?

Btw, jednak będę jutro

Sorki Chłopaki, jednak mnie nie będzie :confused:

Nie będzie mnie

Edit: Jednak będę sam.

Strzelanka jak najbardziej na + bardzo fajny tryb rozgrywki powinnismy czesciej uzywac tych flag :wink:

mimo iż miało mnie dziś nie być to udało mi się przybyć i było zajebiście ! :slight_smile:

Ktoś zostawił bluzę od munduru i zawieszenie

No proszę, zawieszenie czarne i bluza wz.93? Moje :slight_smile:

Bardzo fajna strzelanka. Rewelacyjnie zorganizowanie przez Mivaka drużyny oznaczonych przez podział na zespoły i komunikację przez radio. Czułem że biegam z sensem i wiedziałem że każda flaga jest odpowiednio obsadzona. W razie potrzeby silniejszego nacisku na konkretny punkt, szedł rozkaz i skutkował reakcją. Bardzo dobrze to działało i skutkowało też podniesieniem morale. Taka miła odmiana dla biegania bez organizacji.

Scenariusz też fajny, chociaż długi i wyczerpujący. Mógłby pojawiać się częściej.

Tak, zapraszam na pw

Bardzo, bardzo, bardzo dobra strzelanka, scenariusz świetny, proszę o więcej:)
Obrona w drużynie naznaczonych na fladze 3 wypadła rewelacyjnie.

Daje mocne 2 /10 :slight_smile:

Bardzo dobrze zorganizowana strzelanka , miło spędzony czas w miłym towarzystwie , pozdrowienia dla ludzi z ekipy oznaczonych i dla wrogiej nieoznaczonej.

Znaleziono ładownice do maga od repliki bocznej.
W temacie odbioru proszę na PW.

Bardzo dobrze się strzelało :wink: pozdrowienia dla obu drużyn :wink:
Gdyby ktoś znalazł tłumik płomienia od AKSU to byłbym wdzięczny za PW. Zgubione w okolicach flagi w okopie.

Dziękuję wszystkim za dzisiejszą strzelankę. Moim zdaniem ten tryb to jedna z najlepszych możliwości na Dobrej :smiley:

Dzięki Panowie za świetną grę. Mam nadzieję że nie macie Mi za złe że bez pytania przejąłem dowodzenie nad oznaczonymi. Myślę jednak że organizacja zespołu to podstawa wygranej. Jak widzicie radio bardzo się przydaje do gry zespołowej.

Miałem małe spięcie z kolegą którego postrzeliłem mimo że był trupem. Chciałem to jeszcze raz wyjaśnić. Kolego nie miałeś czerwonej szmaty po której z daleka widać że jesteś martwy. Ty jednak szedłeś trzymając replikę lufą do góry co w żaden sposób nie jest oznaczeniem trupa. Na apelu mówili prowadzący o trzymaniu repliki w górze to znaczy cała replika nad głową. Tak się oznacza trupa bez szmaty i to nie tylko na naszym forum.
Zwróć uwagę że nie jeden gracz poruszający się po terenie gry trzyma replikę z lufą do góry tak jak to Ty dziś zrobiłeś, czy do nich też nie mamy strzelać?
Sam nie miałem dziś znacznika i odpompowałem karnego na apelu. Starałem się jednak jasno pokazywać że dostałem. Przynajmniej w miejscach walki.

Podsumowując do wszystkich: jeśli nie masz czerwonej szmaty nie miej pretensji że ktoś do Ciebie strzela. Tak samo przy postrzale do puki nie wyciągniesz szmaty inni mogą nie wiedzieć że jesteś trupem. Więc dla waszego bezpieczeństwa szybko wyciągajcie znacznik trafień.

Wielkie dzięki za wspólną grę zwłaszcza całej tej grupie psychopatów-samobójców którzy dzielnie walczyli w obronie bunkra i później puntu 3, nie zapominając o wyjściu na szpice podczaj pierwszej rozgrywki (wybili nas ale tanio tam skóry nie sprzedaliśmy). Dzięki pełnej komunikacji radiowej mieliśmy ogromną przewagę nad przeciwnikiem, wielki plus dla Mivaka który po raz kolejny przejął dowodzenie nad tą bandą sadystów i psychopatów. Chciałbym także pogratulować drużynie nieoznaczonych którzy często na umocnione pozycje atakowali dwójkami. Ogólnie daje mocne 2/10

ja takze chcialem podziekowac wam wszystkim za dzisiejsza strzelanke wydaje mi sie ze kazda nastepna jest coraz lepsza :slight_smile: pozdrawiam dowodce grupy samobojcow dla ktorej zginalem i dobra organizacje nas w drugiej rundzie na 3 fladze kawal wielkiej roboty dzieki bardzo :smiley:

Także chciałbym podziękować za wspólną strzelanke. Niestety, drużyny nieoznaczonej nie pochwalę. Więcej ambicji, mniej “pikników” na respie… Akcje za bardzo flegmatyczne. Gdyby nie parę wybiórczych osób, które napędzaly akcje, to przegralibysmy okrutnie. Na szczęście druga rundę udało nam się wygrać (przymykajac oczy na te ostatnie 3 min czasu na zegarze którego ktoś zresetowal).

P.S.
Jakie zniszczenia po strzelance? Komu padła replika? :smiley: