02.10.2016

głosowałem na cqb. Sorry ale nie pojawie się.:wink:

Głosowałem na Warszewo 1, przepraszam ale właśnie dowiedziałem się że nie mogę przyjść :frowning:

Kurcze u mnie podobnie. Istnieje szansa, że się nie pojawię.

Cześć, czy jest ktoś w stanie podesłać mi na pw namiary na miejsce spotkania? Może być gps.

Informowanie o nie przyjściu na strzelanke po zakończeniu głosowania skutkuje wykluczeniem z głosowania na następny tydzień. W przypadku systematycznego powtarzania się takich sytuacji może to skutkować banem na głosowanie

Oczywiście tyczy się to osób które głosowaly na zwycięska miejscówke

Jednak będę!!! :smiley:

Hoho jaka zmiana. XD ale i tak sprawdzę obecność :wink:

Hmm… A ja tam wpadnę po mojej dłuższej nieobecności :mrgreen:

No widzisz jak się bana boję :stuck_out_tongue:

Ja na CQB głosowałem, lecz niestety odpadam dnia jutrzejszego :neutral_face: . Niemniej jednak życzę udanej strzelanki :wink:

Musze zostac z dzieckiem - wiec nie ma mnie.

Panowie mam takie pytanie może wydawać się głupie ale chciałbym wiedzieć. W razie gdyby miało jutro padać podczas strzelanki to replika będzie “bezpieczna”? Nie przepali się, nie wybuchnie ? :smiley:.

Ja ze swoją nurkuje itp i nic się nie działo.

Niestety nie przyjadę, muszę się przygotować do rozpoczęcia studiów.

jeżeli będziesz uważał żeby nie zaciekło jakoś mocno do środka, to nie musisz się martwić. Wiadomo, im mniej wilgoci tym lepiej. Na baterię też lepiej uważać.

Hasło dzisiejszego dnia:

CYWIL!

ano, niestety. :frowning:

Cywile…wszędzie…na piechotę i na rowerach…grrrr…Next time Krzekowo albo Dobra…aż chciało by się puścić serię i krzyczeć “Won do piekła K@!$ wściekła!”

Dziękuję wszystkim uczestnikom dzisiejszej gry za mile spędzony czas , pozdrawiam i do zobaczenia za tydzień.
Faktycznie hasło "Cywil’ pozostanie w mej pamięci do kolejnej niedzieli.

Mi pomiędzy przerwami typu “cywil” nawet udało się czasem raz strzelić lub zrobić krok do przodu.
Dzięki za grę, poza tym było cacy.