02.06.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra (TEREN ZIELONY)
  • Krzekowo 1
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Wielgowo
  • Klucz
  • Mosty
  • Panorama
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 31.05.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Było coś wspomniane w administracji o dobrej zielonej z limitem cqb, czy obeszło się bez słowa?

@VAN- zawsze powtarzam to wasza gra to wasz dzień, jeżeli macie ochotę zagrać limitem CQB na Dobrej Zielonej nie wiedzę najmniejszego problemu. Wystarczy tylko info i przy ogłaszaniu ankiety zostanie to powiedziane.

Kolego który w zeszłym tygodniu dałeś mi batke do naładowania na niedziele - zaniosłem ją do Wayna do sklepu bo w niedziele ta mnie nie bedzie.

@Szewczen - Twój głos nie będzie brany pod uwagę, zapraszam do odpowiedniego działu.

Miałby ktoś rano wolne miejsce z lewobrzeża?

Nie będzie mnie

Oficjalnie:
Wygrywa: WIELGOWO
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.

Odpadam, wizyta u weta

Jedzie ktoś w pobliżu Hożej jutro, żebym się zabrał z całym straganem??

Będę spóźniony, sorka.

Muszę przyznać, że po dzisiejszej strzelance mam niemały dylemat etyczny, ontologiczny rzekłbym nawet. Otóż do tej pory sądziłem, że najbardziej gównianą miejscówką w naszych cotygodniowych ankietach jest Krzekowo 1. Dzisiaj jednak Wielgowo wysunęło się znacznie na prowadzenie, przypominając mi powód, dla którego nie byłem na tym zadupiu od kilku dobrych lat.

Ogółem nie było źle, kalorie spalone, kulki wystrzelane, trochę się człowiek poruszał. Dzięki wszystkim za pojawienie się, nie było nudno. Tym niemniej dla mnie Wielgowo na dobre przechodzi do archiwum.

Serio, jesteś początkującym graczem i nie wiesz na co głosować? Oba Warszewa oraz Mosty to bardzo podobne miejscówki a gra sie o niebo lepiej. Teraz już wiesz.

@Herod - Wielgowo to dobramiejscówka pod eventy i scenariusze. Za bardzo propsuje obrońców i trzeba się zdrowo napierdolić (pardon my french), żeby przełamać obronę.
Więc w dużej mierze zgoda zgoda. Można spróbować na Wielgowie czegoś innego niż trzy flagi/linie, ale ogólnie miejscówka nie do jebanek. Albo inaczej - nie do takich jebanek. xd

Ten teren jeszcze pare mięsięcy temu nie był tak łysy i odkryty bo rosnące krzaki umożliwiały podejscie pod górkę.
Tak rozlokowane trzy flagi były do zdobycia w 10 min. Niestety po wycince zrobiło się łyso na grani.

Dalej teren robi się wogóle łysy, a w strone drogi nie bardzo da się iść bo uniemożliwia się jakiekolwiek okrążanie.

Ogólnie tez stwierdzam ze dzisiaj - fajnie sie strzealo, mega duzo kulek poszlo, ale mam dosc Wielgowa.

Witam czy ktoś może wczoraj znalazł wziął z respa niemiecką puszkę?

Wziął, odezwij się na PW

Przy pierwszej fladze znalazłem magazynek do cymoglocka. Właściciela zapraszam na pw