01-04,05,2014 "Operacja Borneo"

Witam !
Wraz z grupą Administracyjną stwierdziliśmy że zorganizujemy wyjazd na Borne Sulinowo na majówkę.
Odbędzie się tam IX EDYCJA MAJÓWKI Z ASG “OPERACJA BORNEO 2014”

Postanowiliśmy że pojedziemy tam jako jedna grupa o nazwie “Taktyczny Szczecin” pod dowództwem członków 3 grup (WFS-Barakuda, BROS-Mivak, ICE-Spoon)
zgłaszać się może każdy (grupa administracyjna nie bierze odpowiedzialności za osoby nieletnie)

Dostaliśmy zaproszenie do frakcji BM (Black Mirrow) Jest to to frakcja najemników gdzie ciągle coś się dzieje akcja toczy się non stop ponieważ frakcja pomimo swojego baaaardzo szerokiego zakresu działań może być też wynajęta przez inną frakcje do zadań z którymi nie daje sobie rady.

Zapisy:
Prosimy o zapisy pod postem w Formie :

  1. SPOON
  2. Mivak
  3. Barakuda

Szczegóły dotyczące zapisów na sam event podamy w odpowiednim czasie
PROSIMY O POWAŻNE ROZWAŻENIE WYJAZDU I ZGŁASZANIE SIĘ TYLKO GDY JESTEŚMY NA 300% PEWNI ŻE JEDZIEMY UŁATWI TO KWESTIE ORGANIZACYJNE I POMOŻE UNIKNĄĆ NIE POTRZEBNYCH PROBLEMÓW

Dojazd:
postaramy się zorganizować dojazd na miejsce samochodami (tu prosimy również was o pomoc)
alternatywą będzie pkp. co też nie wydaję się straszne ze względów integracyjnych :slight_smile:

Działanie na miejscu:
-Grupa administracyjna tworzy grupę dowództwa nad “TS” (jadąc z nami zgadzasz się na to)
-Cały team TaktycznySzczecin.pl ( TS ) podlegać będzie dowództwu Balck Mirrow ( BW )

  1. SPOON

Muszę Kurwa być !!! I to nie na 300% tylko na 1 mln. % ! ! !




\

  1. SPOON
  2. SOVI3T
  1. SPOON
  2. SOVI3T
  3. Snajper
  1. SPOON
  2. SOVI3T
  3. Snajper
  4. Barakuda
  5. Bloo

Nie mogę już edytować
UWAGA

Matura niestety nie pozwala na wyjazd :frowning:
A szkoda…

Więc się spotkamy, ale raczej po przeciwnej stronie lufy, bo my najprawdopodobniej idziemy do Nerunu, już czwarty raz. :slight_smile:

No co Ty Krycha. Mature w majówke piszesz? Jak nie to zapierdzielaj na Borne troche Ci sie chomik dotleni.

5.05 pierwszy egzamin :confused:

Kilka lat temu miałem tak samo jak Ty, ale ja wróciłem z Bornego w niedziele wieczór, a w poniedziałek egz z polaka. :smiley:

I to jest airsoftowiec!!!
Nasz człowiek :smiley:

  1. SPOON
  2. SOVI3T
  3. Snajper
  4. Barakuda
  5. Bloo
    6.Rockit

Byłem dwa lata temu. Rok temu praca mi nie pozwoliła. Mam nadzieję, że w tym roku mi się uda… tylko, że ja jestem keburczykiem. :smiley:

Ja również jadę ale mam pewien dylemat związane ze stroną konfliktu. Ponieważ po raz 1-wszy bym był, z ekipą ze Szczecina (Blaki) a 4 razy byłem z ekipą z Poznania i okolic (Sarii). Tak więc czy tu, czy tam będzie świetnie jednak komuś będę musiał strzelać w plecy :neutral_face: . Cóż wojna ma swoje plusy i minusy. Grunt że czasem najemnicy i to nawet dość często współpracują z Saryjczykami :wink: .

Moja deklaracja na dzień dzisiejszy 60/40 z wami, ale się jeszcze nie zapisuję. Dam znać w marcu. :nerd:

AKTUALNA LISTA:1. SPOON
2. SOVI3T
3. Snajper
4. Barakuda
5. Bloo
6.Rockit
7.
8.
9.

  1. Barakuda
    2.Bloo
  1. Barakuda
  2. Bloo
  3. SOVI3T
  1. Barakuda
  2. Bloo
  3. SOVI3T
  4. SPOON
  1. Barakuda
  2. Bloo
  3. SOVI3T
  4. SPOON
  5. WojaS