01.03.2014 Sobota CQB Party

Mili Państwo zapraszamy na Wiskord na CQB party.
Większość zna miejscówkę więc nie będę się rozpisywał. Strzelanka pistoletowa, oraz długa z limitem fps do 350. Będzie chroni więc uprzedzam że gracz którego broń nie spełnia limitów nie zagra. Nie ma że ja tylko poza budynkiem.
Spotykamy się o 10:00 już w środku by nie przyciągać uwagi.
Proszę o deklarację przybycia:
1.Mivak
2.

1.Mivak
2.Aydyn

1.Mivak
2. Aydyn
3. Herod
4.

1.Mivak
2. Aydyn
3. Herod
4.SPOON
5.

  1. Mivak
  2. Aydyn
  3. Herod
  4. SPOON
  5. WojaS
  1. Mivak
  2. Aydyn
  3. Herod
  4. SPOON
  5. WojaS
  6. ARES

Gdzie jest ta miejscówka :F ?

  1. Mivak
  2. Aydyn
  3. Herod
  4. SPOON
  5. WojaS
  6. ARES
  7. Abrams


    i ja również prosił bym o parę słów na temat miejscówki (przede wszystkim, gdzie to jest), oraz czy granaty dozwolone

@Manoblack @Abrams Link

Z tego co pamiętam, to ostatnio na Wiskordzie granaty były zabronione ze względu na bliskość domów mieszkalnych i obecność firm na terenie fabryki.

ja może będę pewien na 50% jestem,pytanie czy w grafiku da się to załatwić u mnie.jeżeli tak to gdzie będzie i o której zbiórka

  1. Mivak
  2. Aydyn
  3. Herod
  4. SPOON
  5. WojaS
  6. ARES
  7. Abrams
  8. Rockit

Z wielką chęcią przyjdę

Fajnie by było pojechać ale nie mam żadnej padaki na 350 fps a latanie z samym pisto to lipa

Ehhhh… no właśnie o to chodzi, że z krótką tylko.

Z długą to Ty możesz sobie biegać co niedzielę.

Bestia żartujesz? Mi się już morda cieszy, że wreszcie po tylu miesiącach wyciągnę pistolet z kabury :slight_smile:

Rozumiem, że chodzi o ten Wiskord przy Transportowej? G36C 350 FPS się nada?

Nada się.

a no właśnie, co do długich, chciał bym się upewnić, czy jeżeli wezmę scara 330fps, to nie będzie problemu siać nim zagładę na full auto :smiley:
bo scara takiego mam, ale w różnych częściach pokoju, i nie wiem, czy składać go czy nie ma sensu , bo jak na semi tylko to nie

Psiakrew, wpadłbym chętnie bo budynki są fajne i blisko mnie, ale w sobotę już jestem zajęty :stuck_out_tongue:

Kurwa, niech mi jeszcze raz ktoś zada pytanie o limity CQB na forum - wyzywam Was!

Herod, a jak mam MP5 330 fps, to mogę z niej strzelać na full auto w budynku? :sunglasses: