04,05,2014

Gdzie strzelamy ?

  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Bastogne
  • Krzekowo
  • Mosty

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.
SPOTKANIE POPROWADZI PUDZIAN MA ON PRAWA MODERATORSKIE NA TO SPOTKANIE !!!
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

Ciekawe jaka będzie frekwencja. Ja się zamelduję

ojej, już 2 głosy na prochownie. Szkoda, bo chciałem uprzedzić, że w puszczy bukowej w tą niedziele airsoft.szczecin robią sobie scenariusz. Chyba nieładnie będzie im się tam pakować :slight_smile:
Krzekowo już jest czynne?

nie mam pewności czy będę ale jak będę to przyjdę :smiley:

Z chęcią zobaczyłbym tą miejscówkę na Krzekowie.

Dlaczego Krzekowo miałoby być nieczynne? Byliśmy tam z chłopakami w sobotę i wszystko było ok.

Ktoś z administracji coś pisał chyba ze 2 tygodnie temu, że wjazd na Krzekowo był zagrodzony (Krzekowo nie pojawiło się 2 razy w ankiecie) Widocznie było to chwilowe

Będę z siostrą.

Na drodze wjazdowej są wbite cztery podkłady kolejowe, które powstrzymują samochody przed wjazdem. Nie ma żadnego problemu, żeby zostawić auta przed tą przeszkodą i przejść się ze 200 metrów na trupiarnie.

Głosować! Głosować i przychodzić!

Wiewiór, w najgorszym wypadku pójdziemy się strzelać z Airsoft Szczecin. Kasę na wstęp się znajdzie.

No właśnie nie wiem, wydaje mi się, że to jest jeden z tych bardziej hermetycznych scenariuszy. Trzeba będzie najpierw popytać czy wpuszczą :smiley: Miejmy nadzieje, że ludziki się zbiorą i będzie można coś zagrać :slight_smile:

Panowie strzelanka w niedzielę będzie i frekwencja też będzie :smiley:

w ta i w przyszla niedziele nie dam rady sie pojawic, czas komunii. ale od polowy maja juz wkraczam do boju na nowo. do zobaczyska i udanych strzelanek.

Kolejna zła wiadomość, Ruda znowu się nie pojawi.

To rzeczywiście fatalnie :sunglasses:

Kurde, braciszku :wink:. Jak zwykle zbyt szybko działasz z zamieszczaniem info :wink:. Na strzelance mnie nie ma, bo dziś ognicho robimy na głębokim do nocy xD, późnej nocy ;p. Wiem, że niektórzy to już mnie chcą zamordować za te moje nieobecności na strzelankach, ale po prostu matura i te sprawy, ale spokojnie… Po maturach się pojawię tylko pierw musi mi ręka wyzdrowieć ;p, bo myślałam, że dam radę, ale jednak jeszcze mnie boli… Obym się wykurowała na 100% do przyszłej, albo jeszcze dalszej niedzieli… Zobaczy się jak to będzie, ale pojawię się tak czy inaczej na pewno, ale kiedy dokładnie to nie wiem ;(

Ruda! Bastogne wygrało, tuż obok głębokiego! Masz teraz 2 opcje: Albo przyjdziesz do nas na strzelanke, albo my po strzelance wpadniemy na ognisko :smiley:

nie będzie mnie

Niestety nie będzie mnie - siły wyższe.