Dzisiaj jest 20 września 2018, 17:40

Repliki HPA

Dyskusja na temat broni ASG
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Nigga

Re: Repliki HPA

Post17 lutego 2018, 20:54

Na forum były i są repliki z rofem50+ aeg jak i hpa jak narazie większego problemu nie było, większy rof to mniejsze fpsy zazwyczaj. Oczywiście w hpa na 450fps osiągniemy około 35kulek na sekundę w przypadku większości dostępnych silników. Myślę że nie jest to jeszcze aż taki problem dopóki gramy w granicach rozsądku. A swoją drogą uważam że temat jest źle sformułowany ponieważ limity jak już mają czegoś dotyczyć to replik każdego typu zasilania. Jak wspomniałem zanim mieliśmy repliki hpa na forum, a nawet zanim były limity fps, były i są repliki aeg z dużym rofem.
Awatar użytkownika

Piorun975

Post18 lutego 2018, 1:26

Limitu może i nie ma, ale z rozsądkiem, a co do mojego zdania to uważam że ROF w replikach powinien być maksymalnie zbliżony do oryginału
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

JZP

Post18 lutego 2018, 1:52

Niech każdy lata z czym chce i jak chce ważne żeby nikomu krzywdy nie zrobił.
"All Ghillied Up"
Awatar użytkownika

Gawron89

Post19 lutego 2018, 10:44

Piorun975 pisze:Limitu może i nie ma, ale z rozsądkiem, a co do mojego zdania to uważam że ROF w replikach powinien być maksymalnie zbliżony do oryginału

To "tylko" ASG tutaj zbliżony do ori masz jedynie wygląd, reszta to tylko pomysł właściciela na jego zabawkę ... ;)

Mimo szkalowania HPA, które widać na innych forach mam nadzieje, że nikt nie wpadnie tutaj na pomysł banowania HPA, albo co gorsze limitowania ROF... ;)

W niedzielę, były chyba 3-4 repki na HPA i z tego co kojarzę ich właściciele to raczej starzy wyjadacze, którzy grają z głową i nie miewają głupich zagrywek mogących szkodzić innym graczom.
PMC Wiskord
Obrazek
Awatar użytkownika

Kotlecior

Post19 lutego 2018, 17:30

.
Załączniki
nosacx.png
one drum no kill :evil: oh fu*k no skill
OWL support
Awatar użytkownika

Mivak

Post20 lutego 2018, 1:42

Piorun975 pisze:Limitu może i nie ma, ale z rozsądkiem, a co do mojego zdania to uważam że ROF w replikach powinien być maksymalnie zbliżony do oryginału

Również jestem tego zdania.
Przynajmniej jak tak podchodzę do ASG. Symulacja bo inaczej to będzie zwykły paintball tyle że bez kolorowych szmat i farby.
Co do samego rofu to jest kolosalna różnica dla trafionego i to np z małej odległości iloma kulasami dostanie.
Banowanie HPA na pewno nie, co najwyżej ludzi którzy używają replik bezmyślnie nie zależnie jakich.

Ajgor właśnie tobie powinno bardziej zależeć na rofie replik zbliżonym do oryginału skoro taki z Ciebie rekonstruktor.
Bo jak nie to cytat "to będą zwykłe pomyje" koniec cytatu ;)
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Obrazek
http://www.bros.pl/
Awatar użytkownika

Ajgorę

Post20 lutego 2018, 14:04

No ja mam praktycznie w każdej replice ROF zbliżony do org, a poprzednie wypowiedzi to 100% sarkazm :P
Awatar użytkownika

JZP

Post20 lutego 2018, 17:44

Ajgorę pisze:ROF zbliżony do org

Meanwhile na strzelance:

https://www.youtube.com/watch?v=GJqGrI5tp38
"All Ghillied Up"
Awatar użytkownika

Mivak

Post20 lutego 2018, 19:41

Ajgorę pisze:No ja mam praktycznie w każdej replice ROF zbliżony do org, a poprzednie wypowiedzi to 100% sarkazm :P

Dobra wybaczam bo było by lanie ;) Albo penetracja przez pana "H"
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Obrazek
http://www.bros.pl/
Awatar użytkownika

Ajgorę

Post21 lutego 2018, 0:21

JZP, co z tego? Dla mnie to śmieszne taki ROF, ale co kto lubi.

@Mivak, dwa razy aids się nie dostanie XD
PoprzedniaNastępna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Repliki ASG