"Płonący Szczecin"

Hejka Wszystkim. Od razu przejdę do konkretów. Jest sprawa. Twórcy filmu potrzebują repliki broni. Najbardziej AK-47. Stąd moje pytanie. Czy osoby, które mają takową replikę zgodziłyby się ją użyczyć do nakręcenia scen? Oczywiście będą one mogły być podczas nagrywania filmu, żeby pilnować swojej repliki xD. Proszę o szybką odpowiedź :wink:. Może być PW =)

Pozdrawiam

Ruda

P.S.: Potrzeba 2-3 sztuki :wink:.

Ponadto potrzebne są stroje z maskami gazowymi :wink:. I chętni do zagrania sceny strzelanej :wink:

Reżyserem jest Pan Wojciech Omiotek z Firmy Pamelus Art. Jest to film niskobudżetowy o naszym mieście, w którym zapanuje epidemia. Jest to film o obronie naszego miasta. Całość kręcona jest na terenie Szczecina. Aktorami są mieszkańcy Szczecina. Film ma na celu pokazanie, że w Szczecinie też coś się dzieje, że potrafimy się dobrze bawić. Z resztą jest wiele artykułów na ten temat w internecie :wink:

Również chodzi o wypromowanie naszego miasta xD

@Ruda
Nie pisz posta pod postem, bo robisz niepotrzebny spam.

Okey. Wybacz :wink:.

Zgłaszajcie się. Proszę :wink:. Liczę na Was :wink:

Mógłbym zagrać, ale mam do dyspozycji M4A3 :slight_smile:

Czekam na odpowiedź od Pana Wojtka :wink: I dam Ci znać xD. Sama dokładnie nie znam szczegółów, ale wiem, że mają to być repliki broni, którymi aktualnie można dysponować. I za przykład podano mi właśnie AK-47, ale z tego, co wiem jak powiedziałam, że ktoś się zgłosił z AK-74 to nie było problemu :wink:. Więc się zobaczy jak to będzie xD. Dam znać :wink:

Ok :slight_smile:

Mam AK74U do tego świetna prezencje, mogę grać główną rolę :wink:

To coś dla Niemca i jego AMBRELI.

Ja jestem zawodowym modelem :smiley: Mogę zagrać ale oczywiście tylko z gietą :smiley:

Dobra. Czaję. Pan Wojtek nie dał mi jeszcze odpowiedzi na tamtą wiadomość, ale czekam z niecierpliwością… bardziej mi teraz zależy replikach, bo chętni już są jak widzę a za dużo ich też nie może być xD. Zaraz dam znać reżyserowi.

Mivak. Czy istnieje możliwość wypożyczenia repliki? Daj znać =)

hmm… Mam AK i PK. W tym, że AK jest przerobione w stylu PMC. W jakich terminach będzie to nagrywane?

Prawdopodobnie kręcą około 24 lutego. Jeśli chodzi o kwestię dlaczego akurat AK-47 to jest ona następująca. Ową bronią dysponuje Policja i Wojsko Polskie… i dlatego też podobno nie mogą byc inne. Ale jeszcze uzgodnię wszystko z reżyserem. Ponadto mam podać namiary na chętnych do zagrania w filmie, więc proszę pisać na PW :wink:

Jak czas pozwoli i jak się wystąpi z resztą to mam na stanie 74s i 47 Beta Specnaz :smiley:

P.S repliki mają wyglądać, nie koniecznie działać, chyba nie muszą :slight_smile: :confused:

Wczoraj nawet patrzyłam na sprzęt wojska i wgl. I też podają AK-47, ALE NIE TYLKO!!!. Mnie również zdziwił fakt, czemu akurat AK-47. Chyba się przejdę do znajomych z wojska i się osobiście spytam czym dysponują. Przynajmniej będę miała info prosto ze źródła :wink:

Przede wszystkim AKMS-y, i Beryle a do tego PK, SWD i p-83 (których replik nie ma)

Jeszcze niemca dać z transparentem ,Mein neu Stetiin" przy płonących Wałach Chrobrego, jednocześnie sprzedającego wurst i sznapsy :laughing: .

Snajpera osadzić na wieży z kratą browara :slight_smile: .

Ja bym okradał banki :sunglasses: .

Reszta by trenowała taktyki i strzelanie, w czasie przerwy wszyscy by się spotykali w Mak-kwak’u bo co by się w Szczecinie nie działo to zawsze będzie otwarty :wink:

P.S Żarty, żartami, idea dobra tylko poprosimy więcej szczegółów co byśmy tam robili i czy koniecznie muszą być AK. Poza tym jak się zbierzem to nie będziemy wyglądać jak zawodowe wojsko bardziej jak najemnicy (każdy z nas ma inne wyposażenie) i banda zbirów. Ale idea fajna.

Hehe. Z tego, co mi przekazał Pan Wojtek to AK-47. Uargumentowane jest to tak jak wspominałam wcześniej (“jest to broń, którą dysponuje Policja i Wojsko Polskie”). Jednakże nic nie miał przeciw AK-74… Także ja sama jestem lekko zagmatwana w tym. Szczerze? Nie znam więcej szczegółów. Mi po prostu przekazano co jest potrzebne, w jakiej ilości i kiedy mniej więcej kręcimy. Sama czekam na więcej info :wink:

Na strzelanke lepiej przyjdź Ruda :sunglasses: