Ściemka :)

Dzień dobry wieczór Państwu :slight_smile:
Z szablonu ie będę korzystał, ponieważ zarejestrowałem się tylko po to aby wylać swoje żale i z gorącą prośbą do kumpli.
Na początek chciałbym podziękować osobom o których wspominała moja małżonka nazywana kiedyś Gosiakiem, a którzy wyrazili chęć zbierania krwi, aby pomóc mi po wypadku. Szczepan i reszta chłopaków o których pisałeś z Magdą - dzięki wielkie.

W ersoft przestałem się bawić jakiś czas temu, ponieważ inne sprawy natury rodzinnej spowodowały zmiany w stylu życia i bycia :wink:. Nie powiem sprzęt jest zadbany i umundurowanie też jest, czasami się ckni do polatania i często zastanawiałem się czy kiedyś nie przejechać się na strzelańsko… Ostatnio rzeczywistość zweryfikowała chęci i niestety choćbym chciał to szybko nie zawitam. Miałem crash na motocyklu i nie mogę się pozbierać ze zdrowiem i funkcjami organizmu do końca i nie wiem czy się pozbieram na 110% tak jak bym chciał :wink:. Tego mi brakuje na dzień dzisiejszy najbardziej:

a zaraz po tym… wyjazdu na Tomaszowo :wink:


Dobra ale ja nie po tym i nie o to mi chodziło :wink:.
Szczepan, Erhill - jeżeli macie zamiar prowadzić taką politkę jaką prowadzicie, tj. stosunek do ludzików ze starej,byłej ekipy to jestem zmuszony prosić Was o zmianę nazwy grupy jaką teraz macie.
Jestem i założycielem (jednym z 3ech , bo i Kobold i Cinek milczą jak zauważyłem : ) i głównym wymyślającym nazwę grupy. Nie wiem czy pamiętacie założenia grupy i NAZWĘ i co oznacza i.Ch?

Jeżeli pamiętacie to wyjścia są dwa:

  1. Albo natychmiast zmieniacie stosunek do ludzi - dokładnie akurat chodzi mi o Kocura, bo ja to iCh na wszystko aktualnie :wink:

  2. zmieniacie nazwę grupy i przestajecie NATYCHMIAST używać nazwy i.Ch.

Dziękuję za uwagę i obym miał kiedyś okazję jeszcze zrobić tak:

albo tak:

albo choć tak:

Prośbę proszę potraktować poważnie, bo ja nie żartuję, a jestem po dzisiejszym dniu bardzo zawiedziony i po tym co usłyszałem i wszystko potwierdza to co usłyszałem. Albo rybki Chłopaki, albo akwarium.

Tuksiak!

Stary Przyjacielu, miło Cię widzieć u nas.

Po pierwsze życzę Ci powrotu do zdrowia po wypadku i obyś wrócił do 110% swojej formy, ale…

Jak wiesz to jest forum ogólnodostępne, a Twój post dla 99,9% użytkowników jest całkowicie niejasny, bo odnosi się do wewnętrzych spraw grupy, którą większość osób zna i lubi (lub nie :smiley:). Sprawy te są dla nas całkowicie nieznane, a Twój post jest tak jakby całkowicie w nieodpowiednim na to miejscu biorąc pod uwagę adresatów Twojej prośby…

Bardzo Cię proszę - albo kilka słów wyjaśnienia sytuacja, jeśli widzisz taką potrzebę, albo moderuję Twój post do kształtu, który nie udarza tu w nikogo bezpodstawnie.

Siemasz Gumisiu.

post specjalnie napisany na forum ogólnodostępnym… z pewnych względów, które znane są osobom zainteresowanym do których się zwracam.
Tak wyszło, że na eroftszczecin już długo nikt nie zagląda :wink:.

Taką jatkę zacząłem, wiem, ale znany z tego jestem, byłem i będę :wink:. I proszę bardzo o pozostawienie na razie w takiej formie. Przynajmniej do chwili, do której nie udzielona zostanie jasna odpowiedź, rybki czy akwarium… przez któregoś z zainteresowanych.

Wolałbym jednak, aby taka sytuacja została roztrzygnięta “po dżentelmeńsku”.

Warunkowo narazie zostawiam.

Napisałbym na wewnętrznym ichowym podforum, ale pomimo tego, że jestem jednym z założycieli, to nie mam do niego dostępu.
Chciałbym bardzo Ci podziękować za zrozumienie :slight_smile:
Obiektywnie jako mod masz rację, że zwracasz mi uwagę :slight_smile:.
Dziękuję raz jeszcze bardzo mocno.

Szybkiego powrotu do zdrowia :slight_smile:

Witam i pozdrawiam starego znajomego.

Tuks, primo - dobrze Cię widzieć, choćby i tylko wirtualnie po tych wszystkich latach :smiley: szacownej małżonce też się kłaniaj ode mnie.

Secundo, co do meritum - a nie, do meritum przejdę za chwilę. Widzę, że choć ciało mdłe :wink:, to duszę masz jak zawsze rogatą :smiley: (i faktycznie - podchodzisz do sprawy w sposób tak bezpośredni, jak zawsze miałeś w zwyczaju). Bierz proszę pod uwagę, że nie wszyscy zainteresowani znają Cię równie długo jak Szczepan i ja, i mogą źle odczytać bezpośredniość wypowiedzi.

A miło by było uniknąć gównoburzy (tę uwagę kieruję także do obecnego składu i.Ch.).

Dobra, pora na meritum - wybacz, ale natychmiastowe podejmowanie decyzji (poza warunkami polowymi) nie jest sposobem działania grupy. Tak było za Twoich czasów, tak jest i teraz.

Obiecuję Ci natomiast, że kwestię przedyskutujemy - i damy Ci znać, co z tego wyszło. Kocurowi też.

Nic nie zrozumiałem…
Ale u mnie to norma.

:smiley:

Krótko i zwięźle:
Napiszcie mi proszę czy wybieracie opcję numer 1 czy numer2. Otwartym tekstem do mnie trzeba teraz niestety.

Krótko i zwięźle:

Damy Ci znać o naszej decyzji :slight_smile:

Dobra.
Po tym co napisałeś i po tym jak się zachowujecie już widzę że z i.Ch nie macie wiele wspólnego.

Zmieńcie nazwę zatem.

Tuksiak, jeszcze raz, prosto i otwartym tekstem:

:bulb: Aktualna ekipa wzięła Twoją prośbę pod rozwagę.
:bulb: Dyskutujemy w wewnętrznym gronie, jak się do niej odnieść.
:bulb: Jak przedyskutujemy, to Ci odpowiemy. Kotu też.

Kapewu :question:


I bardzo Cię, Tuks, proszę: nie dolewaj oliwy do ognia - zaostrzanie dyskusji i podgrzewanie atmosfery będzie miało tylko :frowning: negatywne :frowning: skutki.

A jak się zachowujemy??

Do Mod’a: czy jest jakiś zakaz używania PW dla założyciela tematu? Temat wybitnie nieforumowy… Chyba ,że o kryptoreklamę chodzi jakąś…

Też się dziwie wylewania żalu na publicznym forum w sprawie która dotyczy tylko waszej Grupy.
Tusiak również Ciebie witam, mogłeś mnie kiedyś nać jako Mirage.
Proszę byście znaleźli sposób na załatwienie tej sprawy mniej publicznie.

A może zamknąć a po sprawie do klopa?

Na wstępie chciałbym podkreślić, że poniższe oświadczenie jest stanowiskiem całej grupy znanej dotychczas jako i.Ch. Nie jednego czy dwóch członków, ale całego aktualnego składu.

Nie zamierzamy wchodzić w głębszą publiczną dyskusję z Tuksiakiem na temat grupy,bo po pierwsze nie jest to miejsce na tego typu tematy - większość ludzi i tak nie wie o co chodzi i prawdopodobnie też mało ich to obchodzi, po drugie każdy ma swoją rację i swój punkt widzenia sytuacji.
Niemniej Tuksiak jako założyciel grupy swoim publicznym wylewaniem żali powoduje zły odbiór ekipy którą sam założył - czyli niejako sra do własnego gniazda.
Nie podoba nam się to zachowanie, bo godzi w dobre imię zespołu który tworzy 11 osobowa grupa ludzi aktywnie działających w szczecińskim środowisku airsoftowym - tym bardziej, że prezentuje je osoba nie utrzymująca z grupą kontaktu od ponad trzech lat.

Ultimatum Tuksiaka w kwestii zachowania nazwy dało nam impuls, by zastanowić się nad przyszłością ekipy i wspólnie zadecydowaliśmy, że nie ma sensu się kłócić o to kto ma racje, do kogo należy grupa, i tak dalej. Czas iść naprzód.

W związku z tym podjęliśmy wspólną decyzję - jako grupa i.Ch. - o zaprzestaniu działalności pod tą nazwą. Skoro Tuksiaka tak bardzo kole w oczy używanie przez nas nazwy i.Ch, “markę” tę niniejszym likwidujemy.
Od tej pory ekipa nazywać się będzie t.Ch.
Osobom odpowiedzialnym za moderację forum zostanie przekazana prośba o dokonanie odpowiednich zmian w nazwie działu.

Tym samym uważamy temat nazwy naszej grupy na publicznym forum za wyczerpany.
Dalszą dyskusję prowadzić będziemy wyłącznie poprzez PW.