22.11.2015

Gdzie strzelamy ?

  • Dobra CQB (350fps!)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w dniu 21.11.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę


W dniu 22.11.2015 WISKORD jest zajęty przez grupę WFS która organizuje zamknięty scenariusz.

Będę ale nie głosuje, chyba że mój głos będzie decydujący.

up, bo spadło

Chodzą słuchy, że ma wiać i śnieżyć, chyba więc lepiej byłoby gdyby był dach nad głową, ale ja się nie znam…

@Macius, to w zasadzie całą zimę musiało by być tylko cqb. :wink: Z papieru nie jesteśmy, nie rozmoczymy się :stuck_out_tongue:

Strasznie dużo tych Twoich postów “nie znam się, ale się wypowiem” :unamused:

No jak się jest takim jak w Avatarze Vaderem z systemem grzewczym w endoszkielecie to na pewno się nie zmarźnie :smiley:

@Strasznie dużo tych Twoich postów “nie znam się, ale się wypowiem” :unamused:


No bo się nie znam :slight_smile: … zaprawdę powiadam. Co więcej jak filmiki Heroda oglądam to slang ASG musi mi córa tłumaczyć. Jestem ASGowym lamerem - to fakt…

Koledze chodzi o wypowiadanie się nie na temat i troche bezsensu. Rozmowy towarzyskie prowadzimy na Czatcie który jest praktycznie na samym dole strony głównej forum.

Jeśli chodzi o zbliżającą się zimę:

Chcemy wyglądać jak komandosi lub wyglądamy jak komandosi to polecam jeszcze się zachowywać jak oni i chociaż przychodzić na strzelanki niezależnie od pogody.

Zimowe mają swój klimat, dobrze je wspominam, zwłaszcza te pierwsze :slight_smile:

I koniec OFF TOPIC’u

EDIT:
Tylko proszę nie pomyślcie sobie , że przyszedł nowy i miesza… po prostu pamiętam , że Szczecin praktycznie w całym Śródmieściu był skoszrowany - ba pamiętam , że w koszarach między Piastów , a Narutowicza trenowano nalot i latał sobie taki dwupłatowiec a działka przeciwlotnicze do niego nawalały (na matmie z okien Technikum Kolejowego to sobie obserwowaliśmy, bo aż się mury trzęsłu do artylerii… Ciekawe jak musiały się gary trząść w Gastronomiku obok, bo ci byli bliżej jeszcze stanowiska strzeleckiego

Z perspektywy czasu pamiętam ten nalot trochę inaczej. Moim zdaniem raczej nie był to samolot dwupłatowy. Tylko coś bardzo przypominającego samolot Wilga 2. W jasnym beżowym lub białym malowaniu. Była to pozoracja pola walki. Działo się to na przełomie lat 80/90. Była chyba wczesna jesień. Pogoda była dość pochmurna lecz nie padało. Nalot był poprzedzony wyciem syren. Wspomniana artyleria była mobilnym zestawem przeciwlotniczym często montowanym na samochodach ciężarowych. Moim zdaniem było to coś w ten deseń.
https://www.google.pl/search?q=działko+przeciwlotnicze&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI9tO66YKMyQIVxupyCh1gkQ4U&biw=1676&bih=769#imgrc=D86Dz0sXYCqmPM%3A
Nalot trwał 20-30 minut. Zaczął się pomiędzy 13 a 14. W akcji było zaangażowanych wiele służb. Między innymi wspomniany zestaw przeciwlotniczy. Straż pożarną i gościa, który kopał świece dymną wielkości małego wiaderka. W asyście straży pożarnej polewającej dymiącą świece w naiwnej nadziei, że da się zgasić reakcję chemiczna zwykłą wodą. Siedziałem w ten sam dzień na samym rogu budynku w gastronomiku. Za plecami po mojej lewej stronie mając wspomniana jednostkę wojskową. I dalej z tyłu murowane garaże samochodowe i strzelnice sportową. Czytam wszystkie Pana komentarze. Mam wrażenie, że spotkałem bratnią dusze i mamy podobne wspomnienia. Nie mógł Pan trafić lepiej. Pana Córka już gra z nami. Wspaniale jej idzie widzę w jej w oczach to zaangażowanie i chęci. Tak jak widzę tę radość w oczach innych uczestników Naszych wspólnych niedzielnych spotkań. Jest adrenalina jest radość. Jest poczucie bycia częścią zespołu i przywileju spotkania się z tymi ludźmi, którzy maja to coś. Jeśli sprzęt stanowi jakiś problem z przyjemnością użyczę Panu moje wyposażenie i broń. Radością stanę z Panem i Pana córką do walki z naszymi oponentami w jednym szeregu.
Pozdrawiam Robert

Masakra jakas oczym wy ludzie nawijacie…jeżeli moderatorzy mają ustalone strzelanki to poco ktoś pyta o inne.Jest temat propozycje strzelanek jest mivak, wookie, piorun,gumis to oni ogarniaja miejscowki.Jeżeli pada deszcz trudno sie mówi i strzela się dalej,komuś nie pasuje nie przychodzi…a tu sie rozpisujecie o miejscówkach…nie widze w centrum logicznego miejsca na takie zabawy…jedynie gdzie można pokombinować to gocław i wieża bismarka???

Odpada - powszechnie znane miejsce. Ludzie się kręcą.

ZOMBIE STOPPER : Wspomnień czas - Na każdy temat - Taktyczny Szczecin

Więc jak wyżej przeniosłem temat by nie dostało się nam od moderacji, bo faktycznie odkjechałem, a nie chcę piorunem dostać od Pioruna…

Sorry, mnie też nie będzie. :frowning:

Wygrało Warszewo II. życzę miłej strzelanki i miłej pogody.

Witam, przepraszam , że zagłosowałem za w ankiecie , ale córa dziś powiedziała, że jutro nie jedziemy… wróciła dziś ok 9 rano po nocnym maratonie “Igrzysk” z koleżankami z multikina (10 h na tyłku… ja bym nie wysiedział…) i po prostu stwierdziła, że musi jutro odespać… W sumie rozumiem… Tak więc do następnego tygodnia i życzę miłej zabawy wszystkim!

Daaaawno:

Nie będzie mnie

nie miało takiego wzięcia :astonished:

kurde to kto będzie ?:smiley: ludzie… :smiley:

coś mało nas będzie… ja będę . mogę lekko się spóźnić bo będę jechał ze szpitala ale na tą 10 lub 10.10 będę .

Nie będzie mnie

Z głosujących byli:
Dzwiedzu
alonzo
portowiec92

i wątpię, że kogoś pominąłem bo 5/6 składu nie głosowało a przyjechało (ale jeśli jednak, to niech osoba którą pominąłem wyśle mi nick z forum na pw to dopisze)

Tyle w temacie, dziękuje, dobranoc.


Proszę o pełną listę na pw. //Piorun