4.10.2015

Gdzie strzelamy?

  • Dobra CQB (350fps!)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (350fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 03.10.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę.

Nawiązując do ostatniej sytuacji, w imieniu administracji proszę osoby, które jeżdżą na strzelanki komunikacją miejską, aby nie trzymały na widoku żadnej repliki. Replikę w miejscu publicznym zawsze należy transportować w pokrowcu, plecaku albo nawet owiniętą arafatką czy bluzą!

Nie chcemy słyszeć o sytuacji, gdy ktoś jechał np. autobusem z repliką na wierzchu - jeżeli widzicie takie zdarzenie to również interweniujcie i każcie tej osobie zakryć czymś replikę.

Nie psujmy opinii własnej i innych graczy ASG!

Tak to już pewne, POWRACA ARES Z HADESU ramię w ramię z dawnymi towarzyszami broni będzię eleminował wszystkich wrogów by powrócić w świetle chwały :smiley: :smiley: :smiley:

Hahaha to się jeszcze okaże.

Tylko nie prochownia… :frowning:

to głosuj na Dobrą :smiley:

Jeszcze gorzej! (cqb) :imp:

Tylko nie CQB! :smiley:

ehhh nie możemy się z córą na razie ogarnąć z zakupami ekwipunku, ale w końcu się uda… dziś drugi raz wraca mój Colt z naprawy, może wreszcie kulki będą regularnie wylatywać te 400fps miast się z lufy sypać…

Mnie niestety nie będzie :frowning:

Czy ja dobrze rozumiem czytając te wpisy , że to całe CQB jest tu mniej lubiane? Pytam nie przypadkiem bo chcę dla siebie kupić na wstęp karabinek taki bardziej uniwersalny pod jedno i drugie?

Raczej nieee :smiley: I tu i tu przychodzi spora ilość osób, tylko po prostu czasami niektórym odechciewa się CQB i wolą iść do lasu albo na odwrót :slight_smile: Także uniwersalna replika jest dobrym rozwiązaniem :wink:

Widać, że coś się kotłuje!
Bulteriery walczą pod dywanem!
Co jakiś czas wypychają trupa!

Z przyjemnością zabiorę do trzech osób z przystanku Zdroje rondo w niedziele o godzinie 9.15 zbiórka na przystanku koło poczty. Sam nie znam drogi na miejsce strzelanki.
Oczywiście jeśli wygra prochownia.
Cześć i chwała ludziom codziennego trudu :wink:

U mnie jest spora lipa z dojazdem i jeszcze wieksza przez brak repliki CQB, cholera musze sobie w koncu boczniaka kupic… :smiley: Jesli moglbys mnie zabrac ze zdroji bylo by spoko :wink:

… ale ankieta jeszcze trwa nieprawdaż ?

Niby tak, ale wszystko jest już dogadane i wygra prochownia :wink:

Macie bujna wyobraznie skoro uwazacie, ze dobra wygra :laughing:

Niestety mnie nie będzie z powodu pobytu w Turkiey, mam nadzieje że nikomu sie nic nie statnie po moim przyjezdzie hahaha :laughing:

Tak tak jedźcie na prochownie i znowu będzie 7 osób :wink:

Remis?