12.04.2015

Gdzie strzelamy?

  • Bastogne
  • Dobra teren zielony
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (350fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 11.04.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Zmieniam głos na wielgowo, za dużo wolnego i źle mi się klikło

Dobry kapeć nie jest zły.

Spodnie już masz? :smiley:

jeah postrzelamy :smiley:

10 DLA WISKORDU?! :open_mouth:

heheh to poczatek a bedzie z 30.

Jak wygra Wiskord to mnie nie ma.

Mnie też !!!

A ja jeszcze nie wiem :wink:

W tą niedziele Piranha Paintball Szczecin organizuje w Dobrej na terenie zielonym scenariusz tak wiec nie ma sensu głosować na Dobrą.

i całe głosowanie w pizdu :laughing:

Paintball na zielonej, a nie przypadkiem na cqb?

Bo co, bo mają zasięg 15 metrów to nie mogą? :laughing:

Nie panikujcie. I tak wygra Wiskord :sunglasses:

Na pewno na zielonej oni nie strzelają sie na cqb

Jednak zmieniam głos na Dobrą teren zielony :sunglasses:

Chciałem bardzo uprzejmie prosić wszystkich, którzy oddali głos na miejscówkę tylko po to, by następnie go zmienić, by dokładniej rozważali swoje decyzje. Jeżeli nie jesteście zdecydowani - poczekajcie, nikt Was nie goni. Najpierw pomyślcie, potem głosujcie bo psujecie wybór miejscówki innym użytkownikom.

Tak na marginesie - w ostatnim czasie na forum pojawiło się kilka nowych osób. Przypominam wszystkim, którzy nie ukończyli 18. roku życia, iż obowiązuje ich pisemne pozwolenie od rodziców. Wzór w pierwszym poście Wookiego. Jednocześnie zaznaczam, iż osoby zobowiązane do jego posiadania, które nie będą go posiadać nie zostaną dopuszczone do rozgrywki i pójdą wrócą do domu.

A dwa pod przyciskiem “Wyślij” jest “Pokaż wynik” czy jakoś tak i można przed głosowaniem sprawdzić która miejscówka ma ile głosów.

Kupisz do niedzieli replikę? Bo chyba jesteś świadomy, że zagłosowanie w ankiecie i niepojawienie się na strzelance ma swoje konsekwencje w postaci spotkania z karłami? :wink: