18.01.2015

Gdzie strzelamy?

  • Krzekowo
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Mosty
  • Prochownia
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 17.01.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!REGULAMIN SPOTKAŃNa spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:
WZÓR DO POBRANIAOsoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z nową rotacją miejscówek w tym tygodniu z głosowania wypadają dwie ostatnio wybrane - Wiskord oraz Bastogne.
MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEKPrzypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze, w szczególności niebieskim nie może być używany do oznaczeń**Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika płaci.
Niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie. Każdy ma obowiązek posiadać znacznik.**Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Jaka jednomyślność :smiley:

Dość zaskakująca i to jest podejrzane :slight_smile: Na Warszewie trzeba mieć scenariusz bo inaczej może być sztampowo, popracuję nad czymś konkretnym do weekendu.

:smiley: To się nazywa taktyczne zgranie

Skoro się szykuje scenariusz, to nie ma wyjścia jak zagłosować :wink:

Tak na warszewie jest czasem sztywno,a scenario ożywi gre troche.wymysl cos fajnego.

Może wpadnę z nową repliką :smiley:

Panowie ja na razie na dłuższy czas zawieszam na czas nie określony swoją aktywność w asg , z powodu kompletowania 2 mundurów i kupna 2 nowych replik.życzę wszystkim dobrej zabawy przez czas mojej nie obecności.

Witam. Niestety nie dotarla do mnie moja replika wiec nie bedzie mnie w ta niedziele. Zato w nastepna niedziele w planie jest strzelanie. Dysponuje samochodem bede mogl zabrac max 3 osoby bede jechal z pogodna z pod eurokorpusu. Moj tel 6000 16 701. Napewno oglosze sie przy info na nastepne strzelanie

Dokudowsky możesz wypożyczyć od kogoś replikę zajrzyj na forum jest tam dział z wypożyczalnią.

Dzieki. Myslalem ze do piatku przysla mi replike ale niestety:/ za tydzien postrzelamy.

Hej mam wielką prośbę, miałby ktoś pożyczyć na jutro batke do g36 bo ewidentnie chochliki musiały mi się rozplenic w moim arsenale :blush: z góry bardzo slicznie dziekuje :smiley:

Hej ludziska, wpadać mi jutro na strzelankę! Wujek Herod opracował fajny scenariusz i nie są to żadne flagi, będzie dużo strzelania i biegania :slight_smile: Ludziska, którym przyniosę fanty - pojawcie się proszę :slight_smile:

Jednak się nie pojawię jutro :frowning:.
Miłej gry

miał by ktoś transport, potrzebuje trans. z Kołłątaja

Panowie, nie mam aktualnie zdatnej do użytku broni w terenie zielonym - czy ktoś z was mógłby mi użyczyć coś ze swojej zbrojowni? (kmk - wiozę Ci piwo za ostatnio!)

Widzę, że masowe problemy z replikami - ludzi z takim problemem zapraszam do wzięcia sprzętu foto, bo ja się nie pojawię, a jak to tak bez zdjęć :wink:

mogę pożyczyć m14 cyma stock bo stock ale jest

jedzie ktoś przez kościuszki?

Czaja, masz fona ?? jak szybko podasz to się zdzwonimy :wink: