[YouTube] Milkeater/Mlekozerca

Cześć.
Może jestem mało kojarzony na forum ale pojawiam się w Szczecinie i okolicach na strzelankach/scenariuszach.
Ostatnio zacząłem nagrywać swoje gry i bawię się montażem, więc są pierwsze efekty. Co prawdo to nie mój pierwszy film, ale pierwszy ze spotkania w Szczecinie. Będę tu wrzucał filmy ze spotkań w szczecinie.


Liczę na konstruktywną krytykę co można poprawić, co dodać itd.
Uprzedzam że filmy są w języku angielskim, bądź z napisami po angielsku - otwieram się na szerszą publikę.
Myślicie że trzeba dodawać napisy po polsku ?
HOT BORDER II - THIS RUSSIAN GUY TERRIFIED ME ! - Airsoft Scenario HOT BORDER II - YouTube

Zapraszam do oglądania i subskrybcji by być na bierząco :sunglasses:

Biedny Mesmer :smiley:
Filmik wyszedł bardzo spoko.

No, do Wookiego trochę Ci brakuje :wink:

Chyba lepiej by było bez komentarza

Rób komentarz polski, a dodaj angielskie napisy i powinno być ok…apropo gęby…niedługo się zemszczę…=D

Moim zdaniem angielski komentarz i ew. Polskie napisy to lepsza opcja. Ludziom na zachodzie nie chce się czytać a tak to się dowiedzą że u nas airsoft ma się bardzo dobrze :slight_smile:.

No tak, ale koledze raczej chodziło o to, że w takim przypadku, warto by zainwestować najpierw w dalszą naukę języka.
Już mniejsza z akcentem (w końcu wiadomo, że to nie native speaker), ale gramatykę chociaż podciągnąć.

…choć Stilgar po polsku mniej poprawnie mówi, niż kolega po angielsku, a ludzie oglądają i chwalą.
Zawsze znajdzie się coś, do czego można się będzie przyczepić. Np rozdzielczość na kolana nie powala i ta pewność, że kulki dolatują (jak to istny piksel przy celu, nie kulka).
Ja ogólnie jestem pełen podziwu, że są chęci i czas. Kibicuję i czekam na więcej.

Troche za bardzo kopiujesz NOVRITSCH’a

Moim zdaniem, to akurat nie jest wada.
Trzeba równać do najlepszych…

A co to Novritch ma wyłączność :slight_smile:?
Silo Entertainment też kopiuje Novritcha?

W Polsce brakuje takich filmików z kilku perspektyw.
Kibicuje, i od razu mówię że będziesz miał kolego konkurencje.

To nie jest kopiowanie. To jest nowy standard filmów z airsoftu.
Polecam przejrzeć kanały:
Dutch the Hooligan
Clean shot
Matt the musketeer
Desert Fox
Silo Entertainment

Nowy standard to Wookie wyznaczał. Niestety był tak dobry, że nikt nie jest w stanie ani nawet nie próbuje go kopiować :cry:

Widziałem jego twórczość i jest bardzo dobra. Jednak na ten czas brak scope camu i trochę przydługie filmiki (mało kto ogląda w całości 8 minut a co dopiero 20). Bardzo podoba mi się że używał trybu superview w gopro, tego brakuje mi w kamerach Sony. Niedługo to się zmieni na szczęście. No i 60fps to całkiem inne oglądanie. Brakuje mi kart SD żeby starczyło mi do końca scenariusza miejsca na 60fps.

Wyznaczanie czy sugerowanie jakiś standardów jak chodzi o filmy YouTube To uważam, że jest bez sensu. Wiem, wiem. Słynni youtuberzy, srerzy. I. Gówno mnie to obchodzi. Dla mnie ważne jest że ktoś chce się podzielić swoim filmikiem. Bo uważa że wnosi jakieś informacje, komuś pomoże , itd.
Dlatego szacunek mlekozerca
A jak chodzi o język. To tak jak większość. Gadaj po polsku, a napisy po angielsku. Każdy zrozumie.
Bo z tego co usłyszałem. To Oxfordu nie skończyłeś. Ja też nie. Ale “pracowałem”, no czy tam żyłem 10 lat w Californi. Cztery lata błąkałem się po Londynie. Potem kupę lat pływałem na statkach. Gdzie wszyscy mówili po “angielsku”. i wszyscy się rozumieli.
Tak że spoko. Rób swoje.

Dzięki za to. Dużo dla mnie znaczy, bo długo wahałem z moim angielskim mimo, że używam go w pracy. Myślałem o komentarz po polsku a napisy po angielsku, jednak wyszło jak wyszło. Jednak jest na tyle dobrze że można mnie zrozumieć (poza miejscami gdzie dźwięki w tle zaczynają przeszkadzać, poprawię to), oczywiście jest kilka błędów lecz nie takie by ktoś nie zrozumiał o co mi chodzi. Mimo wszystkich komentarzy zostaje przy komentarzu po angielskim, bo zdałem sobie sprawę że robienie tego jest dla mnie dobra lekcją gdzie mogę dowiedzieć się kilku nowych słów oraz poprawić swoją składanie i wymowę. Wiem że mój akcent, wymowa i dykcja jest na razie trochę drewniana ale postaram się to poprawiać aż dojdzie do momentu gdzie nikt nie zwróci większej uwagi na to.
Mam nadzieję że nikt nie włączył sobie tych automatycznych napisów youtube bo to tragedia.

Do wszystkich czytający post, namawiam was do komentarzy, bo wiem jaki kierunek obrać przy każdym kolejnym filmie, co poprawić itd.

Mi się podoba tak poza tym, że nie ma żadnych spedalonych wybuchów i fajerwerków i intra trwającego połowy filmiku

Moja relacja z Krzekowa 08.10

Wybacz Kocur I drugi kolego :c
Tylko z pierwszej rozgrywki, bo na drugiej dostawałem tylko bencki i nie było zbytnio co pokazać.

Tryb Battle Royale z miejscówki nazwanej przez nas Necropolis. Kameralnie, w 4 osoby. Zabawa przednia.

Helloween na Dobrej w towarzystwie kilku znajomych :slight_smile:

Może średnio będzie to nawiązywać do twojego wideo…ale na zdjęciach ten microgun (minigun) wyglądał na większy =D
Teraz mam poważne obawy czy nie inwestować w większy sprzęt…

Tak poza tym, keep going =D powoli wyrabia Ci się inglisz =D