Anti-fog

Witam, po dzisiejszej strzelance zdecydowałem się na kupno jakiegoś anti-fog’a, stąd moje pytanie- Jaki jest waszym zdaniem najlepszy i gdzie go dostanę?

Płyn do mycia naczyń. Nakładasz tuż przed strzelanką i wycierasz papierowym ręcznikiem delikatnie do sucha.
Działa!!!
Jeśli jednak chcesz jakiś preparat to Krycha kiedyś sprzedawał jakąś piankę też jest bardzo dobra i skuteczna.

Dzięki bardzo. Mivak, a sprawdzałeś może płyn do impregnacji mebli? Bo czytałem przed chwilą, że efekt jest bardzo dobry i utrzymuje się nawet do miesiąca o.0

Antifog za 6 zł z Vision Express. Daje radę :smiley:

W kominiarce google zawsze będą Ci parować. Mi to trochę pomogło, ale tylko trochę (aktualnie niedostępne :frowning: ) : Militaria to nasza SPECjalność | Sklep SpecShop.pl

O impregnatach do drewna też czytałem, niektórzy narzekali że są drażniące dla oczu.

panowie jeżeli chcecie kupić anty foga zróbcie temat w zamówieniach grupowych a ja wam zamówie 20 zł sztuka starcza naprawde długo jest to ten “który zamawiał krycha” anty fog naprawde wysokiej klasy :slight_smile: używam od dawna 0 problemów

Serdecznie polecam swojego anty foga :wink:

To nie prościej podać nazwę i każdy sobie zamówi go indywidualnie zamiast bawić się w zamówienia grupowe, jak jedna-dwie osoby by go chciały? :wink:

Bo to bodajże jest produkt FM Group :wink:

Dokładnie. Krycha, możesz podać nazwę tego antyfoga?