Wasze wyposażenie

W tym temacie możecie się chwalić swoim wyposażeniem taktycznym. Możecie napisać jaką macie kamizelkę, mundur, czy co kolwiek innego i dlaczego akurat to.

A proszę bardzo!

*Mundur: Polski WZ 93 (124/MON) produkcji KAMA

*Kamizelka: Chest Rig “Taj” WZ 93 produkcji MIWO Military Praszka + Bandolier WZ 93 na 6 magów do AK produkcji MIWO Military Praszka + małe cargo WZ 93 produkcji MIWO Military Praszka + Ładownica czarna na 2 magazynki pistoletowe

*Ochraniacze na kolana: dorwałem w Netto :smiley:

*Hełm: Oryginalny kevlarowy WZ 93

*Buty: Brandit Gladiator Tactical (o ile się nie mylę :stuck_out_tongue:)

*Plecak: Czarny 3-Day Assault Pack produkcji ACM

*Rękawice: Helikon Urban Tactical Line

Tera Wy się pochwalcie, nie wstydźcie się pany ;D

I po reko :smiley:

E tam, kiedyś czytałem niektórzy polscy żołnierze zamiast oryginalnych kolb Magpula wolą sobie kupić chińskie podróbki, bo jakość niewiele gorsza, a nie płacą za logo :stuck_out_tongue: Wojas może robi reko takich jednostek? :wink:

Żadnym reko się nie zajmuję, absolutnie. Ten plecak to kupiłem kiedyś do noszenia do szkoły, a że jest “taktyczny” to pomyślałem, że będzie się dobrze sprawował w boju :slight_smile: Do tego jak na ACM to trzyma się bardzo dobrze :stuck_out_tongue_winking_eye:

To ja się pochwalę :smiley:

Mundur - Polski WZ 93 (124/MON) Rip-Stop

Kamizelka-PC-4 ORLIK Cordura Pantera leśna wz93 +Bandolier WZ 93 CQB na 6 magazynków do AK
+średnie cargo poziome wz93 +Panel ORG-1 wz93 (+ do środka mała kieszonka panel M6 10x10)+2x kieszeń na flash-bang wz93 .

Hełm - mich 2000 oliv

Buty- 928/MON produkcji Wojas :slight_smile:

Plecak- Zasobnik żołnierski wz97 978A/MON producent Konfekcjoner

Rękawice- Mechanix M-Pact 2012

Kominiarka - Ghost

Okulary- Wileyx Saber Advanced Clear lub Wiley X PT-1 Smoke , na hełmie gogle x800

Zawieszenie do repliki - Magpul MS2 Black

Buty- 928/MON produkcji Wojas > :slight_smile:

YEAH, wiesz co dobre bracie! :smiley:

heheh ; D

Koszerny Hełm MK6 maskołat juz zamówiony :slight_smile: