Wizualne porównanie - plecaki Wisport

Korzystając z okazji posiadania tymczasowo trzech różnych plecaków polskiej marki Wisport zrobiłem kilka zdjęć dla porównania. Nie ma zbyt dużo takich bezpośrednich zdjęć porównawczych w internecie, dlatego pomyślałem, że może się to komuś z Was przydać. Różnice koloru między Whistlerem a dużym Sparrowem wynikają z różnicy naświetlenia lampą.

Link do zdjęć: Dropbox - Wisport - Whistler 35l, Sparrow II 30l, Sparrow 20l - Simplify your life

Wisport Whistler 35l Olive Drab - największy z nich, deklarowana pojemność 35 litrów pozwala się spokojnie spakować na 3-4 dni. Na zdjęciu brakuje szerokiego i bardzo wygodnego pasa biodrowego, który jest łatwo zdejmowany. Ogólnie plecak jest baaardzo wygodny w noszeniu, nawet przy większych ciężarach.

Wisport Sparrow 30l Olive Drab - na zdjęciu druga wersja tego popularnego plecaka. Nieco mniej w porównaniu do Whistlera, ale nadal miejsca jest aż nadto na weekendowy wypad.

Wisport Sprarrow 20l Olive Green - świetny plecak na codzień do pracy lub szkoły, jako EDC.

Jako punkt zaczepienia dla wyobrażenia sobie wielkości plecaków - do najmniejszego Sparrowa w kieszeń wkładu hydracji wchodzi laptop 15 cali, natomiast do jego głównej komory wchodzi bez problemu złożona karimata BW.

Dla bardziej zainteresowanych - w internecie można znaleźć wiele recenzji tych plecaków. Mi brakowało zdjęcia, gdzie wszystkie stoją koło siebie.