celownik laserowy latarka taktyczna i luneta

siemka.
potrzebuje do mojej specny dobrac graty tzn.
celownik laserowy co polecacie i jaki ?
latarke taktyczna i jaka ?
lunete czy ecoga i jakie?

Luneta w specnie to bardzo fajna sprawa lecz jeśli chcesz kupić lunete specjalnie do specny to jej nie kupuj bo jest to nie opłacalne (ja w specnie mam lunete od L96). Od siebie polecam replike kolimatora holograficznego. Jeśli chodzi o laser to wedlug mnie jest on zbedny, a latarke bedziesz uzywal tylko w 2 miejscach (w bunkrze na dobrej i na wiskordzie)

no niby racja że bunkier lub wiskord.A może inaczej kto używa lasera i jak mu się lata z tym ?

Ja mam laser, ale tylko do CQB - od czasu do czasu go używam, ale tylko po to żeby ułatwić sobie celowanie (bo kolimator w P90 jest gówniany:D), a nie żeby oślepiać innych :slight_smile: Nawet ułatwia, ale nie zawsze go używam - jeżeli masz dobry celownik i bez problemu możesz przy pomocy niego celować to laser będzie zbędny…

Jeśli chodzi o latarkę to najlepiej taką z przyciskiem żelowym czyli chwilowym, generalnie fajna jest funkcja strobo. Ile masz na to hajsu ?

Kolimatory to najlepiej eotech 551 lub 552 (rożnią się baterią).

Teoretycznie nie musisz używać latarki tylko do oświetlania sobie ciemnych pomieszczeń, silny tryb strobo po oczach może dać dobry efekt oślepienia przeciwnika :slight_smile:

Co myslicie o tym??

I otym??

A montaż na tą latarkę? Pamiętaj że LEDowa latarka w jakimkolwiek dymie/mgle jest do wywalenia. Z optyki kopie holograficznych, większe szkło i oczy się nie męczą

Co do lasera mam bardzo podobny, licz się z tym, że nie będzie działał w niskich temperaturach :S (tak od 10 stopni w dół, ‘na oko’); latarka ujdzie - diody cree są dosyć mocne i ‘fajne’ :smiley: