Eotech 551/552

Przymierzam się do kupienia nowego eotecha, raczej 551. Pojawił się problem bo chińczyki robią teraz wersję z duchem/rozmazanym celownikiem. Jak wiadomo tego nie chce. Wie ktoś gdzie kupię normalną replikę bez w/w problemu ? Cena tak ~200 zł.

Z góry dziękuje za informacje.



PS. Owszem mogę zwrócić towar ale przecież płace za przesyłkę.

Raczej ciężko bedzie dorwać replikę do 200zł bez ducha. Ze swojej strony polecam 552 od GFC(172zł). Jest lekki duch, ale mi to w niczym nie przeszkadza :wink:

dlatego ~ bo jestem w stanie dać więcej ale też nie przesadzajmy

tydzień temu kupiłem i niemam ducha w 100% i koli jest dobry ustawiłem go i nie mam żadnych problemów.

http://www.taiwangun.com/celownik-kolimatorowy-typ-holo-mod-2-black-acm?from=listing&campaign-id=19

Ale zwróć uwagę że kolimator z filmiku efekt już ma więc myślę że to kwestia szczęścia ale cóż będę musiał zaryzykować.

Jeśli ten ledwo widoczny duch na filmiku już Ci przeszkadza, to pozostaje Ci tylko zakup oryginału, bo żaden chińczych nie będzie w stanie Cię zadowolić :smiley:

Dobra odpowiedż kojot,Tak na filmiku ma ducha ale mój niema :smiley: i sie ciesze Wesołych ludziska.

Co do ducha, po prostu sprawdziłem te co były w shotgunie i duch był nie do zniesienia.

Podobno tego pana są dobre kopie Eotech’ów WMASG - Airsoft & Guns

Na wmasg jest oryginał za 1600. Nie ma co się zastanawiać :wink:

Org dorwiesz za 600-800 zł jak poszukasz. A ja polecam wersje z ebairsofta, miałem od nich 553 i było zajebiste, zero ducha. Brak lustra w szybie, tylko nurkowania w rzece nie przeżyło :smiley: