Nowa technologia montaży KDG - Kinect™

Kinetic Development Group - jest to grupa mało znana w świecie ASG, może dlatego że tworzą akcesoria do broni ostrej i nigdy ich nasz rynek nie interesował ? Ale nie o nich tu mowa a raczej o tym co stworzyli i zamierzają wprowadzić na rynek.

Panie i panowie pragnę przedstawić wam Kinect™

Jest to system montaży pasujący do szyn typu M-Lock (który to jest pochodną od szyn typu KeyMod, ale o tym w artykule który pojawi się niedługo)

Od producenta dowiedziałem się że w planach są też podobne montaże do innych systemów w tym i KeyMod

Moim zdaniem jest to dopełnienie całego systemu który powstał by zmniejszyć wagę broni głównej jak i dać strzelcowi możliwość szybkiego przezbrojenia się czy też zmiany akcesoriów.

Co sądzicie o takich rozwiązaniach ? Są one dla was przydatne czy nie warto zawracać sobie tym głowy ?
Są “szpanerskie” czy wyglądają jak “bubel” ?

A też to wyłapałem ostatnio :slight_smile:
System jak dla mnie świetny, jeśli chodzi o bardzo szybkie podczepienie/odczepienie/zmianę akcesoriów na broń - wg mnie bardziej przydatny w broni ostrej niż w airsoft’cie, chociaż pewnie znajda się osoby, które znajdą (masło maślane) jego zastosowanie w ASG, ja tylko myślę o szybkim podpięciu dwójnoga, latarki czy lasera. Co do wyglądu - troche bubel, według mnie same 'Kinecty" są za grube i za bardzo odstają od szyny, ale to już kwestia gustu.
Mam nadzieję, że system się przyjmie, również cenowo :slight_smile: