G&G G.E.C. System

G&G wydaje się być jedną z nielicznych (niestety) firm które wprowadzają prawdziwe innowacje w swoich produktach.
Na filmiku zauważyć można DUŻO nowości jeżeli chodzi o AEGi w stocku, począwszy choćby od 9mm łożysk ceramicznych kończąc na zaawansowanej elektronice. Wydaje się że zadbali o wszystko.
Moim zdaniem bateria jest porażką ponieważ dopóki nie pojawią się przejściówki nabywca jest skazany na z pewnością drogie ogniwa producenta.
Na plus jest Bardzo prosty demontaż całej repliki :slight_smile: Naprawdę zaskoczyła mnie opcja ściągania w ten sposób chwytu pistoletowego wraz Z SILNIKIEM. Do tej pory to rozwiązanie w karabinach typu AR było chyba niemożliwe.
To co naprawdę mnie zadowoliło to GB wykonywane metodą CNC z dobrego aluminium W STOCKU.

Niestety nie znalazłem nigdzie informacji kiedy takie modele pojawią się na rynku.

Marka G&G jest marką z hmmm średniowysokiej (?!) półki, czy ten projekt postawi ich ponad takie marki jak G&P czy KWA? o tym przekonamy się po : Podaniu ceny i po wprowadzeniu produktu na rynek :slight_smile:
Osobiście oczekuje na pierwsze recenzje i przede wszystkim poznanie ceny.

Co sądzicie o tego typu innowacji w AEGach ? przerost formy nad treścią czy bardzo dobry kierunek ?

Niby fajne. Ale jak napakują to coś zawsze się zepsuje - jeśli tanio zamienniki będą to nie ma problemu.

A sa jakies tansze zamienniki juz?

Ja tam nie widzę nowych rozwiązań.GB to klon PTW,reszta standard Tokyo

@Szopen wykrakałeś, teraz już zobaczysz … :wink:

Powiem tak jestem wielkim fanem dzielonych GB(PTW,ICS,chinskie klony) ale jako posiadacz klona i używając PTW , wiem że nadal jest problem nie z upgrade/downgrade ile z ceną części zamiennych.Bo to albo sie okazuje że tylko orginał pasuje albo zamiennik niewiele tańszy.A pomysł z dziwna baterią uważam że porażkę,ale to już moje zdanie

Ja aktualnie czekam na MDR od Silverbacka.
Jezeli bedzie takie samo wsparcie i nowosci jak w SRSce to bedzie to pewnie mega replika.

Z tego co widze bedzie to replika która nie bedzie potrzebować zmieniać nic w stocku.
Co najbardziej cieszy to powiększona pojemność cylindra, ale dostosowanie do standardu TM jezeli chodzi o tloki.
Pewnie tylko cena będzie zabójcza - ale to z uwagi ze firma jest w USA a nie na Taiwanie.

Na tym filmie EP 07 to jest prototyp ?

Ale wiesz że EP 07 to Episode 07 czyli część 7 cyklu filmików z targów? :slight_smile:

no dobra :slight_smile: obejrzałem pierwsze 2-3 minuty jak człowiek prezentował karabinek i rzuciło mi się w oczy łoże drukowane 3d z filamentu żyłkowego

Tak to jest prototyp body wydrukowany na drukarce 3d.
Niby do końca roku ma wyjść finalna wersja … ale moim zdaniem z pol roku rok będą mieli obsówę.

Z drugiej strony wyszła nowa wersja SRS z nowymi ficzersami do niej. Front w m-looku, jakies inne duperele. Ogólnie duzo ciekawych rzeczy jak np gumki od razu z zrobionym flat hopem. Ale nie takim zupelnie flatem ale cos podobnego do kiedys robionego g-hopa (wypustka jest plaska i zajmuje całe okno komory hopa).

Do tego tłoki z regulowaną wagą, zdejmowalny front z głowicą tłoka z hamulcem w trzech długościach. Długie panele ris i magazynki które podaja wszystkie kulki i nie tracą ich z feed tuby.

Proste rzeczy ale fajnie widzeć jak firma oficjalnie wypuszcza te mody które ludzie wcześniej robili sobie sami.
Mam nadzieje ze dostepne beda gumki z nubami specjalnie pod SRS - oszczedzi to masy roboty z z robieniem sobie tego odpowiednio.