Dzisiaj jest 25 czerwca 2018, 6:03

G&G G.E.C. System

Tutaj wrzucać można wszelakie nowości związane ze światem Airsoftu :)
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

SPOON

G&G G.E.C. System

Post16 czerwca 2015, 23:04

G&G wydaje się być jedną z nielicznych (niestety) firm które wprowadzają prawdziwe innowacje w swoich produktach.
Na filmiku zauważyć można DUŻO nowości jeżeli chodzi o AEGi w stocku, począwszy choćby od 9mm łożysk ceramicznych kończąc na zaawansowanej elektronice. Wydaje się że zadbali o wszystko.
Moim zdaniem bateria jest porażką ponieważ dopóki nie pojawią się przejściówki nabywca jest skazany na z pewnością drogie ogniwa producenta.
Na plus jest Bardzo prosty demontaż całej repliki :) Naprawdę zaskoczyła mnie opcja ściągania w ten sposób chwytu pistoletowego wraz Z SILNIKIEM. Do tej pory to rozwiązanie w karabinach typu AR było chyba niemożliwe.
To co naprawdę mnie zadowoliło to GB wykonywane metodą CNC z dobrego aluminium W STOCKU.

Niestety nie znalazłem nigdzie informacji kiedy takie modele pojawią się na rynku.

Marka G&G jest marką z hmmm średniowysokiej (?!) półki, czy ten projekt postawi ich ponad takie marki jak G&P czy KWA? o tym przekonamy się po : Podaniu ceny i po wprowadzeniu produktu na rynek :)
Osobiście oczekuje na pierwsze recenzje i przede wszystkim poznanie ceny.

Co sądzicie o tego typu innowacji w AEGach ? przerost formy nad treścią czy bardzo dobry kierunek ?

https://www.youtube.com/watch?v=7E6_z4cwW9E
Obrazek
Awatar użytkownika

Piorun975

Re: G&G G.E.C. System

Post16 czerwca 2015, 23:18

Niby fajne. Ale jak napakują to coś zawsze się zepsuje - jeśli tanio zamienniki będą to nie ma problemu.
Obrazek
Obrazek

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Nowości ze świata Airfostu