Dzisiaj jest 23 lutego 2018, 20:11

Maple leaf crazy jet

Tutaj wrzucać można wszelakie nowości związane ze światem Airsoftu :)
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

JZP

Maple leaf crazy jet

Post08 lutego 2018, 17:42

Siema, na temat tej lufy zdania są podzielone. A jakie wasze jest zdanie na jej temat? Piszcie poniżej.

https://gunfire.pl/product-pol-11522178 ... 455mm.html

Osobiście uważam, że lufa ta mogłaby sprawować się całkiem nieźle, ale zdecydowanie lepiej w pistoletach na gas aniżeli replikach snajperskich.
"All Ghillied Up"
Awatar użytkownika

Kojot

Re: Maple leaf crazy jet

Post08 lutego 2018, 20:43

JZP pisze: na temat tej lufy zdania są podzielone. A jakie wasze jest zdanie na jej temat?

Też podzielone
Awatar użytkownika

Nigga

Post08 lutego 2018, 21:04

Maple leaf robi jedne z najlepszych luf do gbb to samo można powiedzieć o ich komorach jak i gumkach , a co do pistoletów to akurat Maple wstawia się do replik na zawody aipsc w kategorii OPEN ;) oczywiście mam na myśli cały set Maple guma lufa komora i dystanser.
W sumie nie jest to też nowość na rynku.
Awatar użytkownika

JZP

Post08 lutego 2018, 21:52

Kojot pisze:
JZP pisze: na temat tej lufy zdania są podzielone. A jakie wasze jest zdanie na jej temat?

Też podzielone

Post nic nie wnoszacy do tematu. :twisted:
Nigga pisze:Maple leaf robi jedne z najlepszych luf do gbb to samo można powiedzieć o ich komorach jak i gumkach , a co do pistoletów to akurat Maple wstawia się do replik na zawody aipsc w kategorii OPEN ;) oczywiście mam na myśli cały set Maple guma lufa komora i dystanser.
W sumie nie jest to też nowość na rynku.

Nie jest to nowość na rynku owszem, ale w Polsce jak najbardziej bo nigdzie ich dostać nie można było przez dłuższy czas. Polowalem na nią już ho ho. To, że lufa jest dobra nie ulega wątpliwości Ale rzecz polega na tym, że ja właśnie chce ją wstawić do mojej snajpy :twisted:
"All Ghillied Up"
Awatar użytkownika

Nigga

Post09 lutego 2018, 11:18

Airsoft armory ma w ofercie od dłuższego czasu i sporo od maple
Awatar użytkownika

JZP

Post09 lutego 2018, 11:21

Jeśli mowa, że patrząc od dziś to owszem zgadzam się. Teraz większość sklepów ma lufy i gumki ML. Ale na tamten czas gdy ich szukałem (było to około pół roku temu) praktycznie wszędzie były non-in-stock.
"All Ghillied Up"

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Nowości ze świata Airfostu