Konkurs porada m4-sr25

Panowie w sumie bardziej z nudów proszę o poradę w sprawie wyboru następnej repliki…
a mianowicie od dłuższego czasu zastanawiam się nad repliką standardów m4 ale… z jak najdłuższą lufą …
zastanawiałem się nad sr25 ale obawiam się że to za dużo :smiley: w sęsie niebędzie to poręczne bo jak sr25 to wersjia long

Może ktoś z was ma pomysł jak zrobić m4 bądź coś na magazynkach m4 by miało lufe pokroju ~510 ?:smiley: musi byc to zgrabne ładne i lanserskie :smiley:

aha i nie może to być (elka) l85 … -.-

JAKO IŻ JEST TO KONKURS POMYSŁODAWCA NAJCIEKAWSZEGO ROZWIĄZANIA OTRZYMA FORUMOWĄ KOSZULKĘ O KTÓRYCH JUŻ WKRÓTCE MOŻNA BĘDZIE SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ :d

trochę o zasadach:
propozycje w formie fotografi rysunku “ps” opisu czy czego kolwiek proszę wstawiać poniżej
wygrywa pomysł który najbardziej mi się spodoba :smiley:
konkurs trwa do 10.06.2014 :slight_smile: ( data z dupy wymyślona ) :smiley:
Przy aktualnie wygrywającym pomyślę będzie pojawiać się duża czerwona jedynka “1”

Pozdrawiam i powodzenia
SPOON :slight_smile:

Pytanie 1: Ile można maksymalnie propozycji?
dowolność wazne by każda pozycja była w oddzielnym poście(SPOON)
Pytanie 2: Czy kolor poszczególnych elementów repliki też wpływa na ocenę propozycji, czy nie?
hmmm tak :smiley: taksamo wyposażenie (SPOON)

>>>>1<<<<<




:sunglasses:


Tłumik wykręcasz, wkładasz przedłużenie lufy (to czarne*) od madbulla i promyka 550mm - wszystkie fragi Twoje :sunglasses:
I bez dwójnoga chyba będzie jeszcze lepiej wyglądało (no i tej lufy co wystaje xD)

*to wychodzi od risów już, mam jeszcze przykręcony blok gazowy - jego też wywalić :smiley:

Chciasłeś nieco szpejostwa to proszę bardzo tu nic tobie nie zabraknie EvikeTV - The Evike Custom "Optic Thunder" M4 - YouTube

Powiem tylko tyle mam na opierdolenie M16 G&P świetna na podstawkę do robienia twojej wymarzonej Mki.

wyróżnienie<<<<<<
(chyba będzie buzi :smiley:)
(SPOON)

Jeżeli lufa 510 mm w szturmówce to tylko i wyłącznie repliki w układzie bezkolbowym (z angielskiego zwane bullbup), czyli na przykład Tavor 21

Famas

albo F2000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A moja propozycja to M14 EBR. Jak dla mnie cacko, a i lans jest, bo mało kto ma :wink:

Chyba jesteś uzależniony od tego gównianego pimpmygun!!! trochę się postaraj a nie kreskówki podsyłasz. To nie jest konkurs na choinkę.

@Mivak:
Miał być projekt, a nie wyszukiwanie zdjęć po necie :stuck_out_tongue: