Specna Arms Core C07

Witam,

dokonałem ostatnio zakupu repliki karabinu Specna Arms Core w wersji C07 i chyba napotkałem problem. Replika na razie chodzi na baterii nimh, ale po naciśnięciu języka spustowego następuje strzał i “huk” w samym środku repliki, tak jest za każdym razem. Pytanie, czy tak ma być czy to jest jakaś wada? na przykładowych filmach z YT, po każdym strzela nie słychać każdych huków, więc nie wiem co się może dziać. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to proszę napisać, pozdrawiam.

Nagraj filmik z tym zjawiskiem i wrzuć.
Dostaniesz od kolegów z forum bardzo precyzyjne odpowiedzi co się dzieje.
Tak na sucho możemy sobie gdybać…

Podrzucam filmik. Na nagraniu praktycznie nie słychać żadnych huków, widocznie jestem za nowy w świecie airsoftu i tylko wydaje mi się, że to “huki” a tak na prawdę repliki tak strzelają :smiley: Dajcie znać czy mam rację :open_mouth:

Na filmie który wrzuciłeś nie słychać nic szczególnie niepokojącego jak na stokową replikę.
Pamiętaj, że strzelasz w domu, gdzie dźwięk odbija się od ścian i rezonuje przez co wydaje się “głośniejszy”. Druga rzecz to że strzelasz bez maga, przez co replika ma zupełnie inny dźwięk. Trzecia masz body z tworzywa sztucznego które nie tłumi dźwięku GB.

Jeśli jednak na filmie jest coś czego mikrofon nie uchwycił to daj komuś ogarniętemu do ręki :wink:
Przynieś ja na strzelankę, albo daj znać gdzie Cię odwiedzić :smiley:

Dzięki wielkie, po nowym roku zawitam na strzelanke, zobaczymy jak to będzie :slight_smile: