Repliki HPA

Czy na taktycznym są lub będą jakieś restrykcje dotyczące szybkostrzelnosci replik hpa? Bo rozumiem że limit fps taki jak dla replik elektrycznych.

Jest u nas z tym problem? Widziałem do tej pory 2 repliki hpa u nas-jedna strzelała tylko na semi, a druga miała rof mniejszy niż większość AEGów. Jeśli już mamy je wprowadzić to dla wszystkich replik.

Możliwości szybkostrzelności replik hpa są nieporównywalnie większe od aegow

Mimo to da się też zrobić AEGa, którego szybkostrzelność będzie obiektywnie za duża. Za jestem jak najbardziej za limitem dla wszystkich, żeby nie zaczął się drugi wyścig zbrojeń po fpsach.

Serio limit rofu? Co jeszcze? Limit pojemności baterii ? Nie wiem, boli że 4 taktem nie nadążasz czy co ?

Tu coś innego może boleć i to dosłownie.

No to rip hop

Jakby mnie bolało, że 4taktem “nie nadążam” to bym z nim nie grał… Było to proste pytanie co do limitów HPA, a nie prośba o ich wprowadzenie. Najwidoczniej nie przeczytałeś ze zrozumieniem albo masz replike hpa, że się tak spiąłeś.

Dokładnie o coś takiego mi chodzi. Mimo, że nikt o zdrowych zmysłach tego nie zrobi wiadome jednak jest, że jest to możliwe.

Ten temat jest bez sensu XD

Nie bardziej niż ten komentarz.

Na forum były i są repliki z rofem50+ aeg jak i hpa jak narazie większego problemu nie było, większy rof to mniejsze fpsy zazwyczaj. Oczywiście w hpa na 450fps osiągniemy około 35kulek na sekundę w przypadku większości dostępnych silników. Myślę że nie jest to jeszcze aż taki problem dopóki gramy w granicach rozsądku. A swoją drogą uważam że temat jest źle sformułowany ponieważ limity jak już mają czegoś dotyczyć to replik każdego typu zasilania. Jak wspomniałem zanim mieliśmy repliki hpa na forum, a nawet zanim były limity fps, były i są repliki aeg z dużym rofem.

Limitu może i nie ma, ale z rozsądkiem, a co do mojego zdania to uważam że ROF w replikach powinien być maksymalnie zbliżony do oryginału

Niech każdy lata z czym chce i jak chce ważne żeby nikomu krzywdy nie zrobił.

To “tylko” ASG tutaj zbliżony do ori masz jedynie wygląd, reszta to tylko pomysł właściciela na jego zabawkę … :wink:

Mimo szkalowania HPA, które widać na innych forach mam nadzieje, że nikt nie wpadnie tutaj na pomysł banowania HPA, albo co gorsze limitowania ROF… :wink:

W niedzielę, były chyba 3-4 repki na HPA i z tego co kojarzę ich właściciele to raczej starzy wyjadacze, którzy grają z głową i nie miewają głupich zagrywek mogących szkodzić innym graczom.

.
nosacx.png

Również jestem tego zdania.
Przynajmniej jak tak podchodzę do ASG. Symulacja bo inaczej to będzie zwykły paintball tyle że bez kolorowych szmat i farby.
Co do samego rofu to jest kolosalna różnica dla trafionego i to np z małej odległości iloma kulasami dostanie.
Banowanie HPA na pewno nie, co najwyżej ludzi którzy używają replik bezmyślnie nie zależnie jakich.

Ajgor właśnie tobie powinno bardziej zależeć na rofie replik zbliżonym do oryginału skoro taki z Ciebie rekonstruktor.
Bo jak nie to cytat “to będą zwykłe pomyje” koniec cytatu :wink:

No ja mam praktycznie w każdej replice ROF zbliżony do org, a poprzednie wypowiedzi to 100% sarkazm :stuck_out_tongue:

Meanwhile na strzelance:

Dobra wybaczam bo było by lanie :wink: Albo penetracja przez pana “H”

JZP, co z tego? Dla mnie to śmieszne taki ROF, ale co kto lubi.

@Mivak, dwa razy aids się nie dostanie XD