dobry AEG czy snajperka od zera. (2500zl)

Siema, znudził mi się mój loadout i chce kupić nowy szpej. Na początek co najważniejsze. Replika. kalacha mam już dosyć. Bardzo podoba mi się ar15, co moglibyście mi polecić do 1500zl? (można doliczyć koszta precki, batki i gumki hop up jeśli konieczne) Również mam body i external barrel od m24 i kusi mnie żeby zbudować snajperke i pobawić się w all ghillied up budżet jaki chce wydać na snajperke to 2000 zł pomijając koszt body i lufy zewnętrznej ofc. I przypuszczam, że ciężko by było się zmieścić w tej kwocie bo cały zespół spustowy jest do wymiany i wszystko co w środku również bo jest pogiete dlatego rozważam zakup novritsch ssg 24, świetnie się prezentuje i myślę, że to byłoby najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o snajperke ze wzgledu na osiągi już po wyciągnięciu z pudełka, polecam poczytać o niej. Jeśli ktoś byłby tak miły i zrobił listę części tuningowych podając firmy/linki do nich. (zarówno do snajperki jak i do aega) zalezy mi na celności i przyzwoitym zasięgu. Jeśli chodzi o aega 400-450 fps snajperka 500-590fps. Kilka groszy również zostawiam na optykę.

Dzięki szopen, muszę przyznać że daje radę.

Specna czy ameba? Prosiłbym o uzasadnienie odpowiedzi.

Lub jeśli bardzo cie cisnie na snajpe Guy Brings Home-made Airsoft Gun and Destroys Everyone.... - YouTube

Smiejesz sie a typ kosi z tym ikea ssg

Właśnie sie nie śmieję,masz jak pisałeś części od M24 moze pomyśl nad Home made upgrade

Jeżeli już bym robił snajpe to myślę czy kupić jako bazę do tuningu m40a3 wersję sportline za 300zl czy wersję od vfc za 1500zl. Ponoć w wersji od vfc już fabrycznie zamontowany jest stalowy cylinder, jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Stalowy cylinder za 1200 zł? XD

Eee?.. Co ty piszesz?

edit (stary temat, stary post.) Ostatecznie zdecydowalem sie na snajperke i to byl najlepszy wybor jakiego dokonalem w mojej airsoftowej “karierze” :smiley: Obecnie: Snajper Indywidualista

Kup Boyia a nie skręcaną Cyme. Ewentualnie E&L

Nie dzieki xD haha boiya to najwiekszy szajs z gownolitu. E&L? łee jak juz to LCT ;>

Ale wiesz w środku siedzi Novritsch SSG24? To tylko “tuning” wizualny dla jaj.

No shit sherlock :laughing:

Boyi stalowy jest lepszy niż spierdolona cyma na śrubki w standardzie TM. LCT jest gorsze niż E&L :slight_smile:

CM.048 jest już na standardzie VFC, więc nie ma tych spierdolonych śrubek