Glock 17 WE

Hej,

W internecie glock 17 od WE jest szeroko polecany pod względem wyglądu i kultury pracy. Jednak nie mogę go znaleźć w żadnym sklepie. Czy on został wycofany z produkcji czy coś w ten deseń?

ktoś mówił mi że producent broni palnej zastrzegł sobie kształt i oznaczenia replik dlatego już nie są produkowane przez producentów ASG (ale nie jestem pewien czy tak jest naprawdę). Ostatnie kilka sztuk G17 WE znajdziesz w shotgunie, mieli chyba jeszcze wczoraj dwie sztuki, czarną i piaskową w cenie chyba 460zł

Ok, a zakładając że uda mi się dorwać tą z Shotguna, to jak wygląda sprawa serwisu? Czy magi i części zamienne będą dostępne przez jakiś czas? Czy opłaca się iść w pistolet który nie jest już produkowany?

Do G17 jest bardzo dużo części zamiennych. Jest on produkowany w standardzie TM - więc bez obaw. Poza tym wątpie, aby ten model przestał być produkowany na dobre. Zawsze znajdą się obejścia.

Pierwsza z brzegu lista części zamiennych do G17 WE:

Jest normalnie dostępny.

Tak jak pisze Gumiś, Glock 17/18 jest bardzo popularny, części dostaniesz praktycznie w każdej chwili, jedynie co zauważyłem to brak magazynków na niektórych sklepach (co nie zmienia faktów że na specshopie np jeszcze są), ale nawet jak ich w Polsce zabraknie to można je za grosze sprowadzić zza granicy przy jakimś zamówieniu grupowym :slight_smile:. Jeżeli Glock 17 akurat Ci się podoba to myślę że warto, sam osobiście jakieś 2 godziny temu dokonałem zamówienia na Glocka 18C od Tokyo Marui z airsoftguns-europe.com :slight_smile:

Ok, dzięki za pomoc. Klamkę chciałbym zamówić dopiero w przyszłym miesiącu, ale skoro mówicie że są, to mam nadzieję że dostanę.

WE wznowiło produkcje. Zmienili oznaczenia i tyle.