Dzisiaj jest 21 czerwca 2018, 2:43

G17 TM/1911 TM/CZ75 ASG - Wybór klamki

Dyskusja na temat broni ASG
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

HUSARZ-1625_

Re: G17 TM/1911 TM/CZ75 ASG - Wybór klamki

Post13 kwietnia 2017, 13:58

Musze się przejść na strzelnice i zobaczyć z czego najlepiej mi się strzela z palnej :twisted:
Trochę poczytałem i doszedłem do wniosku że:
-Glock 17 TM jest bardzo dobry, ale przez to że producent wersji palnej robi problemy, to z częściami a dokładniej dostępnością ich będzie coraz gorzej.
-M1911 utrzymuje standardy TM, ale mimo tego, bywają czasami problemy.
-Colt python 2.5" od TM jest bardzo mało awaryjne, nie wymaga dużej opieki, ale gorzej z dostępnością części, łusek, oraz kabur.
-CZ75 sobie odpuściłem.
Jeszcze replike będę wybierał, ni śpieszy mi się z tym, a chcę wybrać dobrze. Napewno będzie to jedna z tych trzech.
Obrazek
Awatar użytkownika

Errhile

Re: G17 TM/1911 TM/CZ75 ASG - Wybór klamki

Post13 kwietnia 2017, 14:13

HUSARZ-1625_ pisze:-Colt python 2.5" od TM jest bardzo mało awaryjne, nie wymaga dużej opieki, ale gorzej z dostępnością części, łusek, oraz kabur.

Korekta.

Łusek do tego nie ma. Nie było. Nie będzie. I nie potrzeba, bo są montowane na stałe.

Co do części... on ma bardzo mało ruchomych części. I pracuje na minimalnych obciążeniach, więc nie bardzo ma co się zepsuć. Jedyny problem, jaki z nim miałem przez te wszystkie lata, to okresowe rozszczelnianie się zbiornika gazu (trzeba go wtedy rozłożyć i przesmarować / wymienić uszczelkę, zwykły gumowy O-ring).

Kabura: jeżeli nie zamierzasz, jak ja, montować na tym dziwnych akcesoriów, to kabura od ostrego rewolweru z lufą 2,5 powinna pasować. Są do dostania, szczególnie na ebaju, bo rewolwerów .38 / .357 z krótką lufą jest na rynku całkiem sporo.

Jasne, będzie to wymagało więcej zachodu, niż znalezienie kabury do Glocka 17, ale jest dalekie od niemożliwości.
Nb. mój 4" całkiem nieźle pasuje do cordurowej kabury na średni pistolet (pierwotnie szytej pod Walthera P99, ale równie dobrze służy pod Glocka 17)
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Repliki ASG