Nowa replika do 1500zł.

Witam serdecznie! Postanowiłem moją starą replikę odłożyć na półkę i już będzie służyć jako eksponat bo jest już wysłużona i zamierzam zakupić nowej tak do 2000 zł. Do strzelania w terenie oraz CQB. Będę wdzięczny za pomoc w wyborze karabinu w tej cenie :slight_smile:

Musisz trochę zawęzić kryteria…
Za taką cene możesz mieć praktycznie każdą nietuningowaną replike.
Jezeli też do cqb - przydałby się system wymiany sprężyny.
Jezeli ma mieć 450/350 - wtedy praktycznie kazda wydoli, jezeli ma mieć 550/350 - wtedy już nie jest tak łatwo (w sensie - masz replikę wyborową z zablokowanym semi, a mozęsz przerobić na 350 do cqb - choć jest to dość srednia kombinacja bo do cqb to raczej krótka replika a do wyborówki długa).

Do tego nie sprecyzowałeś rodziny która ci się podoba… Emki ? Akacze ? G36 ? Bullpopy ? (augi, uar, f2000). Mp5 ?

Jeżeli chcesz do tego i do tego to tylko coś z wymianą sprężyny.

Z ręką na sercu mogę Tobie polecić:

Już trzy osoby z mojego teamu posiadają to cudo i każdy z nas chwali sobie tą replikę. Ma szybką zmianę sprężyny, jest składana i prawie całkowicie produkowana w Europie. Nie ma problemu z częściami, ma wbudowany mosfet z burst i akceptuje baterie 11.1v.

Powiem tak jako posiadacz Evo nie polecam , za dobrze będziesz się bawił.Polecam za to : http://actionsportgames.com/en-gb/productcatalog/cz-scorpion-evo-3-a1-b-e-t--carbine

jakis kolo widzialem wrzucil filmik z gameplaya z tym gunem. Fakt ze mial kulasy 0.4 g ale sciagal nim sniperow w ghille z L96…

Nie prawda nie akceptuje 11.1 lipo on jest pod 11.1 v zbudowany,jedyna wada Scorpiona po jednym dotknięciu spustu na auto nie masz czym strzelać

Dodatkowo można się przyczepić do czułości spustu. Biada tym, którzy zapomnią dać SAFE :stuck_out_tongue:

Sorki, pisałem na szybko, preferowałbym emki. System wymiany sprężyny oczywiście wskazany. Bo tak jak mówiłem w terenie i CQB chciałbym się strzelać. W Szczecinie jest ten sklep: https://shotgun.com.pl/ ktoś z was korzystał może z niego ? Może tam coś kupić na miejscu ? No i tak jak mówiłem budżet 2000 zł, lecz może być tańsza i dokupię dodatkowo jakieś akcesoria. Więcej już raczej niż ta suma nie dam. Nie powiem już mam powoli ciśnienie na zakup :smiley:

Ale masz 2000 zł na replike, czy też jednocześnie na magazynki, okulary, kamizelkę o ile planujesz, mundur ?
Jeszcze moznaby wymieniac buty, coś na głowę, boczniaka ?

Bo jezeli samą replikę to pewnie koledzy coś zaproponują - ja emek nie lubie.
Ale polecana jest ogólnie specna arms z dobrych i w miarę tanich, a potem - niech wypowie się ktoś kto się bardziej zna.

Właściciela Shotguna masz tutaj na forum - jako jednego z Adminów.

Napewno nie kupuj w militariach …

Jeżeli preferujesz platformę M4 to zostaje Tobie tylko Specna Arms z ich systemem wymiany sprężyny. Nie jest to może replika nader firmowa pokroju G&P, KWA czy Marui, ale nadal będziesz się świetnie bawił. Generalnie nowe Specny to całkiem fajny sprzęt :slight_smile: Wystarczy, że na początku wymienisz gumkę i lufę, ale to się robi prawie we wszystkich replikach.

Osobiście nie polecałbym Tobie Hk416 od Specna Arms, ponieważ wewnętrznie to zwykła specna, lecz zewnętrznie wygląda bardzo tandetnie porównując do replik takich producentów jak VFC czy Marui. Dodatkowo jest problem z kompatybilnością magazynków.

Troszkę się już pogubiłem. W nazwie tematu jest 1500zł, a piszesz o 2000zł. Czy te 500zł chcesz przeznaczyć na magazynki, baterię i oprzyrządowanie?

Kolega Kocur dobrze pisze. Omijaj militaria.

Gdybym miał brać Emke i miał 2 koła to dołożyłbym kolejny tysiąc i zakupił Scara-H Mk17 Tokyo Marui . 300 fps sprawdza sie do Cqb jak i w las.Lub Krytac,lub Ics w tym przypadku jakiś boczniak do Cqb lub shotguna

To dołożę swoje 3 grosze. Za tą cenę bierz Krytaca. Cud miód malina.

Posiadam Krytac Trident PDW i do Cqb jest idealny a i na zielonej sprawdził się całkiem nieźle.Oferta Krytaca jest bardzo ciekawa więc co byś nie wybrał będziesz zadowolony.Spełnia wszystkie Twoje kryteria.

Jeśli chodzi o rodzinę M4 to polecam ICS. Do 2k kupił byś replikę z dodatkowym gearboxem (są dwu dzielne, wymiana zajmuje 30sec) ewentualnie nawet cały upper z lufa. Dodatkowo mosiek i replika cud miód.

Osobiście nie polecałbym Tobie Hk416 od Specna Arms, ponieważ wewnętrznie to zwykła specna, lecz zewnętrznie wygląda bardzo tandetnie porównując do replik takich producentów jak VFC czy Marui. Dodatkowo jest problem z kompatybilnością magazynków.

Osobiście nie polecam Emek specny, ponieważ w porównaniu do G&P czy KA wyglądają tandetnie.
Proszę o nie porównywaniu replik 2-3krotnie droższych do siebie bo to jest… Dopowiedzcie sobie sami.

Wszystko można tak skrytykować. Jak zamierzasz odnieść VFC i TM za dobre 2600 cebulowych krążków obecnie do Specny za 1000 zł ? Idąc tym tokiem rozumowania, każda jedna replika, która ma niezgodną kolorystykę i brak oznaczeń palnej jest tandetna. Specna to najlepsze Budżetowe HK i bije na łeb resztę chinoli. Wystarczy pomalować i nie trzeba oglądać loga specny :wink: Co do problemów z magami. W stalowych wystarczy odgiąć blachę w miejscu otworu na zwalniacz maga. Działa :wink:

Proszę, nie róbmy gównoburzy. Temat zakłada pomoc w wyborze repliki więc na tym pozostańmy.


Żeby nie było offtopa… Osobiście polecam emki LST/Evolution Airsoft. Jedyne czego w nich brakuje to szybkiej wymiany sprężyny. Zbrojownia ma wersję normalną (350 FPS) i ZBRO tech (430FPS).
Wygląd zachwyca, jakość wykonania również super za te pieniądze. Może nie ma wielkiego potencjału tuningowego, jednak legendarna komora KA w stocku robi robotę i coś już jest z głowy.

A dlaczego? Z tego co widzę to ten Evo Skorpion tylko.tam jest jeszcze dostępny. Czy militaria to taka Castorama gdzie producenci robią pod nich te same produkty o gorszych parametrach?

Cena

https://www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_maszynowy_hpa_cz_scorpion_evo_3_a1_asg-02-017946_g_p89262.xml

Zawsze najwyższa - poszukaj dobrze to zaoszczędzisz :slight_smile:

Raczej sprzedawczyka :wink:
Tak w Shotgun na pewno coś ciekawego Ci polecą. Od tego zacznij poszukiwania.
Ja polecam mke od ICS.

Wtóruje za Mivak-iem, w tym budżecie jak najbardziej oferta ICS.